Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, hogy mindig a pasi fizet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy mindig a pasi fizet?

Figyelt kérdés
Eljárunk moziba,éttermekbe,strandra és mindig ő fizet.4x annyira a keresete igaz,de nem ciki,hogy mindig ő állja az én részem is?Lehet,hogy zavarja?Úgy érzem,mintha már sok lenne neki..még a sima bolti vásárlást is ő fizeti..Költenék én is rá,dehát nincs pénzem..

2012. aug. 21. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretem valakit és szívesen fizetek akkor nem zavar. Ha meg mondjuk hülyére akarna venni, vagy csak lenyúlni akkor csááóó.


Én ha fizetek, akkor azt a saját döntésem miatt teszem, nem mert valaki befolyásolt, és emiatt nem is fogom számon kérni.

2012. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hogy ciki neki, de tudtok csomó olyan programot szervezni ami egyébként nem kerül pénzbe, járjatok el kirándulni, akár csak a környékre, olyan esetben alig kell költeni pénzt kajára, az ilyen programokat amik olcsók szervezd te, és akkor látni fogja rajtad hogy egyébként nem csak a sablon elfoglaltságok érdekelnek, mint az elmegyünk kajálni, meg elmegyünk moziba történetek. Vagy nézz receptet olyan kajáról amit meg tudsz főzni és nem olyan drága hogy ne tudnád kifizetni a hozzávalókat, van jó kaja bagatel összegért is. Végy egy-két gyertyát várd úgy haza romantikával, majd hát tudod.. Vagy utána elmész vele sétálni ha akar, vagy egy film otthon.
2012. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

A kérdéstől függetlenűl: azért mert valaki férfi, még a nő várja el már, hogy mindent ő fizessen. Valahogy néha az az érzésem támad: ha a pasi nem fizet, akkor lelép a nő...


Néha azt érzem még, a csajok mevásároltatják magukat a pasiknál. Vagy minden felesbe vagy sehol. Nálam ez az elv érvényesűl.

2012. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha csíptek egymást, nem gáz. Ha igazán szeret, nem számolja a pénzt, amit rád költ. Én legalábbis nem tenném/teszem.

Persze a pénz felelősség, és ezért figyelni is kell rá!

2012. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Drága helyekre megyünk,sajnos nekem nincs rá pénzem.
2012. aug. 21. 20:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Fiatal létemre elég jól keresek..ő ezt tudja..csak azt nem,hogy haza kell adnom..
2012. aug. 21. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor meg ezt meg kell beszélnetek (tudnia kell erről a kötelezettségedről), és szervezzetek olcsóbb programokat, főleg akkor, ha ez számodra kínos.

És ha közös életetek lenne, akkor hogy alakulna a hazaadás? Erre nem kell válaszolnod, de azért ezen is gondolkozz el!

2012. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Az én barátom is ilyen, de ha hosszabb idelyig együtt vagytok megszokot. Nekem nem is engedi,hogy fizessek. Mert h az neki égő. És én imédom h ilyen illedelmes. Nem csak erre gondolok hanem pl. az ajtót kinyissa nekem. És folyton előre engedi a nőket/lányokat. Nekem jól esnek az ilyen viselkedések.:)
2012. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tyler913 ***** válasza:

Hát,én azonnal faképnél hagynám azt a lányt,aki elvárja,hogy mindig én fizessek.De ez én vagyok,vannak olyan srácok,akiknek természetes,hogy mindig ők nyúlnak a tárcáért.

De azt is el tudom képzelni,hogy a barátodnak valóban rosszul esik,hogy mindig ő fizet,csak nem szól,mert illedelmes és nem akar megbántani- miközben várja,mikor adsz már be Te is valamit a közösbe.Szerintem az a legegyszerűbb,ha erőt veszel magadon,és nyíltan, virágnyelv nélkül beszélsz vele erről.

2012. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!