Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mentek valahová a párotokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mentek valahová a párotokkal, és belépőt kell fizetni, akkor a pasi fizet? Vagy közösen?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi ideje vagyunk eggyütt.Az elején a fiú szokott.De mikor már régebb óta..akkor szerintem közösen.
2009. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pasi fizet, vagyis én. Ez így illendő.
2009. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
még nem olyan régen, 3 hónapja vagyunk együtt.
2009. aug. 29. 21:20
 4/8 anonim válasza:
80%
Mi is 3 hónapja vagyunk együtt, de tudom hogy nem keres annyit mint én. Ezt így nemmondom meg neki, mertugye pasi és az egójának nemtenne jót, de nagyon ritkán engedem hogy egyedül fizessen, főleg mikor énrángatom el olyan helyekre amik drágábbak.
2009. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen pasi vagy közös??Hol a harmadik alternatíva??

Hölgyeké az elsőbbség..

2009. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

amikor én álltam jobban,lány létemre fizettem az ő részét is...

most ő keres többször többet,de igy is esetek 90%ban felesben megy,nem szeretem ha helyettem fizetnek ki bármit

22/L

2009. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én még adtam is a volt barátom kukoricájába, de szemét volt, ő maga felfalta.

Én elvárom egy pasitól, hogy ne legyen túl anyagias.

2009. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok anyagias, de elvből nem fizetek a csajnak semmit, max ha ugy adódik meghivom vmire hirtelen, vagy veszek neki virágot, ilyesmi, de amugy jegyek felesbe mennek. Tanuló vagyok, de ha jól keresnék akkor is, nehogy már közös kasszán legyünk. Nekem pl tök rosszul esne, ha a csaj kifizetné az én részemet bármit.

20/f

2009. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!