Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul kellene most éreznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul kellene most éreznem magam?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már másfél éve élünk együtt még ez a tanév és befejezzük az egyetemet, most én sokat túl òrázom meg dolgozom, hogy majd iskola alatt ne kelljen olyan sokat. A barátnőmnek ez nem tetszik, hogy keveset vagyok vele ezért az utóbi időben sokat féltékenykedik meg hisztizik. Tegnap is későn mentem haza és már azzal kezdte, hogy melyik lánnyal voltam :-/ de nembaj várd meg most megfürdek és leszneked. Gondoltam na milyen szép estém lesz de elgondolkodtam, és azt mondtam tul fiatal vagyok én ehhez ezért utána mentem a fürdőhös és rácsuktam az ajtót majd pár sör társaságában a comedy centralra kapcsoltam és csak röhögtem meg ittam. Majd mikor kiakart jönni elsőnek azt hitte, hogy berakadt az ajtó mondta, hogy segítsek neki én meg csak anyit mondtam mi a varázs szó? De rájött, hogy bevan kulcsolva az ajtó és elkezdte ha nem engdem ki, sikítani fog én meg csak anyit mondtam a kiabálás hizlal ami nem tesz jót neked. Kb1,5 órát töltöt dübörgéssel meg kiabálással mikor elkezdtet sírni erre kinyittam az ajtót majd vártam, hogy leszedje a fejem de nem megsem szólalt csak bement a szobába én meg utána és láttam, hogy összecsomagolja a cuccait és anyit mondot, hogy ő haza megy a szüleihezén meg menjek a pokolba.

Rosst érzés, hogy most nincs melletem de valahogy nem bántam meg a dolgot de vissza akarom szerezni van rá esélyem?



2012. aug. 20. 12:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

És mit csinált? Ordibált és kiabált veled egy óráig, hogy nyisd ki...


Megérdemled.

2012. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Most miért lenne állat, meg fäsz? Véletlenül nem a csaja az, aki féltékenykedik és hisztizik amiatt, hogy a pasija nyáron többet dolgozik, hogy legyen pénze?? Ha meg szép szóval nem megy, akkor ki kell találni valamit...

Egyébként helyesen tetted,csak így tovább:DD

2012. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Tudom lehet durvának látszik de én még soha nem ütötem meg vagy beszéltem vele csúnyán.
2012. aug. 20. 12:45
 14/22 anonim ***** válasza:
És ezt nem lehet normálisan közölni vele? h hagyja abba? A csaj is hülye, hogy így féltékenykedik, de bezárni a fürdőbe ezért? Gyerekes.
2012. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
szerintem is igazad van, nàlunk ugyanez a helyzet, csak nàlunk a huga kavar be mindig, orrba-szàjba nàlunk van,ilyenkor mintha én ott se lennék... pont tegnap betelt a pohàr, hiszti nélkül elmondtam neki, hogy sokszor nem foglalkozik velem, és hogy ez igy nem lesz jo. De mindezt nyugodt hangon. Azota jobb minden, segitett fözni, velem volt, nem csak a hugicàval:) de szerintem is hagyd a fenyöbe:)
2012. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy túlzásba estem de ez most egy megbocsáthatatlan bűn?
2012. aug. 20. 12:53
 17/22 anonim ***** válasza:
Mellesleg ö is rengeteget dolgozik, csak este làtom, akkor is legtöbbször hullafàradt, de tudom, hogy értünk teszi, ön ott tàmogatom, ahol lehet:) Szeretem, és nem azon spekulàlok, kivel fetreng éppen, tudom, hogy sok a dolga! Ezt megérthetné a hölgyemény is:)
2012. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Vszeg annyi esélyed van nála, mint mókusnak az erdőtűzben.

És nem vok jogász, de talán még ez is megvalósult (másfél óra nem kevés):

[link]

2012. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Remélem nem jelent fel, de azért nem volt anyira korlátozva, nyugodtan moshatot volna, meg az ablak is ott volt.
2012. aug. 20. 19:33
 20/22 anonim ***** válasza:
te jó ég milyen emberek vannak, csak gratulálni tudok mindkettőtöknek
2012. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!