Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul kellene most éreznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul kellene most éreznem magam?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már másfél éve élünk együtt még ez a tanév és befejezzük az egyetemet, most én sokat túl òrázom meg dolgozom, hogy majd iskola alatt ne kelljen olyan sokat. A barátnőmnek ez nem tetszik, hogy keveset vagyok vele ezért az utóbi időben sokat féltékenykedik meg hisztizik. Tegnap is későn mentem haza és már azzal kezdte, hogy melyik lánnyal voltam :-/ de nembaj várd meg most megfürdek és leszneked. Gondoltam na milyen szép estém lesz de elgondolkodtam, és azt mondtam tul fiatal vagyok én ehhez ezért utána mentem a fürdőhös és rácsuktam az ajtót majd pár sör társaságában a comedy centralra kapcsoltam és csak röhögtem meg ittam. Majd mikor kiakart jönni elsőnek azt hitte, hogy berakadt az ajtó mondta, hogy segítsek neki én meg csak anyit mondtam mi a varázs szó? De rájött, hogy bevan kulcsolva az ajtó és elkezdte ha nem engdem ki, sikítani fog én meg csak anyit mondtam a kiabálás hizlal ami nem tesz jót neked. Kb1,5 órát töltöt dübörgéssel meg kiabálással mikor elkezdtet sírni erre kinyittam az ajtót majd vártam, hogy leszedje a fejem de nem megsem szólalt csak bement a szobába én meg utána és láttam, hogy összecsomagolja a cuccait és anyit mondot, hogy ő haza megy a szüleihezén meg menjek a pokolba.

Rosst érzés, hogy most nincs melletem de valahogy nem bántam meg a dolgot de vissza akarom szerezni van rá esélyem?



2012. aug. 20. 12:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbálkozz!
2012. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok értelmes barátom!


Vagy nagyon unatkozol és azért, vagy ilyen hülye vagy.... nem röhögtem.

2012. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De már egyszerűen készít az állandó hisztilyével
2012. aug. 20. 12:27
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mia sz@rnak zártad rá az ajtót?
2012. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, hagyd békén, mekkora idióta állat vagy.
2012. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ez mekkora már :D


"rácsuktam az ajtót majd pár sör társaságában a comedy centralra kapcsoltam és csak röhögtem meg ittam"

2012. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Azért zártam rá, hogy ne kezdjen el hisztizni meg kiabálni velem csak egy óráig.
2012. aug. 20. 12:32
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora egy f@szfejt mint te!!!!
2012. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Úristen milyen egyetemre jársz te?? Hisztilyével?? o.O
2012. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező szerintem jól tetted:D Én is utálom, ha hisztizik valaki és folyton a hülyeségeivel jön nekem. Mondjuk én lány vagyok, lehet, ha velem csinálod meg ugyanígy reagálom le. Visszaszerezni szerintem nem sok esélyed lesz.
2012. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!