Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés

15/L vagyok. Most fejeztem be az általánost. Nagyon sok ismerősömnek (velem egykorú lanyok) volt már barátja de én úgy gondoltam, hogy megvárom, míg befejezem az általánost és majd csak utána. Most már van is egy barátom.

Szerintetek jól döntöttem, hogy még várok, mert kezdem nem így gondolni.

Légyszi korral. Köszi.



2012. aug. 19. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Várj még nyugodtan, ez nem versenyfutás. Ne mások véleménye befolyásoljon, hanem a sajátod.
2012. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még 1 hülye kérdés...ez ma már a 3.! Te ismered magad, nehogy már ilyen balf@szok (tisztelet a kivételnek) mondják meg, hogy mikor barátkozz fiúkkal. Egyébként meg jó döntés volt. 14/F
2012. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

És nem befolyásolt senki. Csak rossz volt látni a csókolózó párokat az utcán. De eldöntöttem, hogy suli végén és nem tudtam, hogy jól döntöttem-e, mert csak most jöttem rá, hogy nagyon rövid az élet.

2012. aug. 19. 09:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél és ahogy az első is írja ez nem versenyfutás :)
2012. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez nem így megy h én eldöntöm h várok-e eddig vagy sem. Csak megtörténik.

Vannak viszont olyan lányok, akiket annyira nem érdekelnek a fiúk, és csak a tanulásnak élnek. Az ők fejükben nincs ott az sem, hogy na én majd ekkor meg akkor fogok barátot. Csak a feladatukra koncentrálnak.

2012. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ez nem így van. Volt olyan, hogy egy fiú meg akart csókolni, mert szerelmes volt belém. Én is szerelmes voltam belé, de mondtam neki, hogy ha annyira szeret, akkor még várjuk meg suli végét. És vártunk is. Összejöttünk volna csak mi elköltöztünk
2012. aug. 19. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!