Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan folytassam így tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytassam így tovább az életem?

Figyelt kérdés

Egy szülő vagyok gondolom a fogalmat mindenki ismeri.Két gyerekkel éltem egyedűl nehezen mikor egy férfi elhitette velem,hogy nem kell még ezért kaput zárni.Öt évig voltam vele de terhes lettem képtelen voltam abortuszra menni.Ezért magamra hagyott így lettem egyedűl három gyerekkel.A férfiről kiderűlt,hogy mind az öt éven át hazudott az életéről.Amikor a gyerek megszületett akkor sem adott egy forintot sem sőt utánna sem.Biróságra kellett mennem,hogy igen kevés minimális gyerek tartást is kicsikarjak belőle.Közben mégtöbb minden kiderűlt róla amiben hazudott.A baj az,hogy életem szerelme és legalább annyira gyülölöm amennyire szeretem.Számítani nem számíthatok rá semmiben.Viszont van egy férfi aki felválalna mind a három gyerekemmel.Kedves és rendes és tudja mi mivel jár segítene.A baj az,hogy még mindig a gyerekem apjára gondolok.Nagy fájdalommal.De miért szeretem még mindig????Mikor becsapott ,megalázott,sárba tiport és nem válalt fel minket.Sajnos tudom mi lenne ha kibékülnénk megint csak igérgetés stb...meg meg úgysem valósulna semmi sem.

Nagyon félek egyedűl maradni három gyerekkel a mai világban.Szerintetek próbáljam meg azzal a férfivel aki nagyon kedves rendes és többet költöt ránk pár hónap alatt mint a baba apja öt év alatt?Mindig ilyen emberre vágytam mint aki felválalna minket!Ostromol de nem eröszakos és tényleg rendes fickó!Hát hogyan tovább?


2009. júl. 23. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg vele jobb lesz elfelejteni végre a gyermeked apját
2009. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbáld meg vele. A gyerekek sorsa a leglényegesebb és ha tényleg mint nővel még veled is foglalkozik normálisan akkor úgyis megszereted.
2009. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
,,Szerintetek próbáljam meg azzal a férfivel aki nagyon kedves rendes és többet költöt ránk pár hónap alatt mint a baba apja öt év alatt?" IGEN!!! A gyerekeid miatt is és mert így könnyebben elfelejted azt a szemétládát, aki csak kihasznált. Sok sikert!
2009. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A régivel mindenképpen minden kapcsolatot meg kell szakítani... Tudnád szeretni az ujjat vagy "csak" azért lennél vele együtt hogy neked könnyebb dolgod legyen és félsz a magánytól ?
2009. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

IGEN!!!!! próbáld meg, lehet nem fogsz megint ilyen férfit találni, ha elszalasztod a lehetőséget és utánna meg fogod bánni.

Gondolj a gyerekeidre és arra, hogy milyen nehéz az élet, az anyagi kilátások.

Megértelek, hogy nem tudod elfelejteni azt a férfit, aki ezt a borzalmat tette veled, hazudott évekig és még a gyerekére se kíváncsi.:S Ez a szerelem sajna, de csak a tte részedről. Soha nem tudhatod, de lehet idővel az új pasi el tudná veled feledtetni a régit, és lehet még szerelem is kialakulhat köztetek.

Ne feledd, soha nem lehet tudni. És szerintem az se véletlen, hogy az utadba sodorta a sors ezt a férfit.Gondolj csak bele.

Én tudom, hiszem, hogy semmi nem történik véletlen, mindennek oka van. Ha jó, ha rossz :(

2009. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele, kiderül majd számodra milyen egy rendes férfivel együtt lenni, felejtsd el a gyereked apját, még azt sem érdemli meg, hogy rágondolj :S!
2009. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hidd el,hogy nem kell majd sokat várnod és jönni fog a szerelem!Bele fogsz szeretni a "rendes fickóba"!Csak légy türelemmel.A gyermeked apját meg töröld ki az emlékedből!Egy ilyen semmirekellővel akarsz együtt lenni?Mennyi megaláztatás kell még?Ezen nincs is mit hezitálni!!!!Egy olyan szemétl@da mint az a pasi meg sem érdemli az életet!Nem,hogy egy szerető családot,gyereket!

FELEJTSD EL!!!!!!!!!!!!!!!!Minden képen a rendes pasi a befutó!!!:)

2009. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
próbáld meg vele
2009. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy hogyan érzel a volt kapcsolatod miatt. Ha ennyire nagyon elvan veled akkor segíteni fog túllépni azon a gyökéren, aki így elbánt veled és szép életetek lesz.
2010. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy folytatódott az életed?
2010. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!