Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan folytassam tovább a...

Hogyan folytassam tovább a szoptatást?

Figyelt kérdés

11 hónapos a kisfiam nagyrészt szopizik,enni csak keveset.

Súlya szépen gyarapszik.

Napi 8x szopizik.

Csökkentsem a szopik számát és egyen több szilárdat,vagy várjam meg míg magától akar többet enni,


2011. júl. 29. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, szeretnél-e köv. gyereket. :)

Szoptass, amíg tudsz és kedved van, bár lehet, hogy kóstoltatni kellene vele a különböző étkeket, nehogy a végén válogatós legyen.

2011. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11 hósan már nem ártana mást is ennie. Adj neki minél több szilárdat, de ne hagyd abba a szoptatást ha csak nem akarod.
2011. júl. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben jártam. 1 évesen a lányom táplálékának 80%-a anyatej volt. Ha erőltettem a rendesen evést, még annyit sem fogadott el. Akkor azt mondta a dokink, hogy minden étkezésnél kínáljam meg, de ne erőltessem, mert szemmel láthatóan majd kicsattan az egészségtől.

Végül 1,5 éves korára jutottunk el odáig, hogy minden étkezésnél velünk evett, bár mindig hagyott helyet a tejnek is:)

2011. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Minden étkezésnél velünk eszik de csak nagyon keveset pár falatot vagy semmit.

2550 gr született most 9 kg.Az elmúlt hónapban 60 dkg hízott,gondolom elég még neki a tej.

Ha kevesebbszer szopizna többet enne?

2011. júl. 29. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenképp szoptass, amíg tudsz és szeretnél,de szerintem 1 étkezést ki lehet váltani főzelékre (mondjuk az ebédet). Persze azt is fokozatosan elérve.
2011. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!