Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés
tetszik egy fiú és nagyon jóba vagyunk már megbeszéltük nagyjából hogy járna velem ő is meg minden de egyikőnk se biztos benne hogy megéri-e kockáztatni a barátságunkat..segítsetek kérlek.
2012. aug. 14. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Hát...te életed te döntésed. Mi vagyok én, hogy helyetted hozzam a döntéseket, így az univerzum egyik törvénye ellen fordulok.
2012. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kockáztasd meg,nincs vesztenivalo de nyerni valo annál inkább
2012. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
attól függ hogy mennyire érzitek komolynak a dolgot
2012. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát van mit veszíteni sajnos mert a legjobb barátom is egyben..

eléggé komoly mert már ő is mondta hogy szerinte hosszú kapcsolat lenne meg hogy komolyan venné és én is így gondolom..:|:)

2012. aug. 14. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!