Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetem el, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy csak az enyém legyen? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Semmi féle kisajátításról nincs szó!:) Egyszer egy buliban találkoztam egy 21 éves fiúval és nagyon szimpatikus volt de nem volt koztunk semmi sem de másnap reggel egy szájra puszival köszönt el és azt mondta, hogy ez lesz a folytatásunk jelképe. Azóta is beszèlgetünk van amikor ő keres és van amikor én, pàrszor már aludtam is vele de szex még nem volt. Kezdett komolyabbra fordulni a dolog igy nyáron de találkozni nem tudtunk mert siófokon dolgozik egesz nyáron, és este sem ér rá. Èn nagyon bíztam benne de kiderült a napokban, hogy más lányokkal is beszélget és szexel is. Végül is nem beszèltük meg, hogy egyutt vagyunk azt beszéltük, hogy szeptemberbe megbeszèljük.

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám elèrni, hogy én legyek az egyetlen nála és, hogy ne is akarjon megcsalni?;) esetleg valami tanács vagy ötlet esetleg tapasztalat?:) 16/L


2012. aug. 12. 02:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kabbe neki
2012. aug. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
esetleg ha kitömve beteszed a vitrinedbe..akkor tuti csak a tiéd..
2012. aug. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
szexen kívül màr minden volt és ettől nem kerületet semmi sem más!:)
2012. aug. 12. 02:13
 4/17 anonim ***** válasza:
magyarul légyszives
2012. aug. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Bocsi csak a telóm javítja amit irok*

Szval nem vàltoztatott semmin!

2012. aug. 12. 02:17
 6/17 anonim ***** válasza:
nincs bocsánat, mehetsz aludni kislány
2012. aug. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
haha kislany? Miert vagy ennyire lekezelo ha nem is ismersz?:D
2012. aug. 12. 02:23
 8/17 anonim ***** válasza:
el kell ismerni, az a kis gyökér ért a lányok hülyitéséhez
2012. aug. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

" Èn nagyon bíztam benne de kiderült a napokban, hogy más lányokkal is beszélget és szexel is."


Ettől a sráctól ne várj hűséget. Ne éld bele magadat. Csak egy lehetsz a sok közül.

2012. aug. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Èn nagyon bíztam benne de kiderült a napokban, hogy más lányokkal is beszélget és szexel is"


Még ezek után is őt akarod?Jól megfog szívatni de meg is érdemled

2012. aug. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!