Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bmx-es pasiknak milyen stílusú csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 23:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem függ attól, hogy bmx-es vagy nem. Illetve lehet, hogy a többségnek X stílusú csaj jön be, de annak, akire te gondolsz lehet, hogy teljesen másféle lányok tetszenek.
2012. aug. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Most őszintén, te komolyan gondolod, hogy azért mert valaki egy bizonyos sportot űz, ezért akkor ezt a sportot űző amúgy teljesen különböző korú, hátterű és személyiségű embereknek egyféle csaj jönne be?!
2012. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező: Hát általában a ribancok, legalábbis akiket én ismerek azoknak azok.

Tömeg: Én utálom a bmx-eseket :D de nem azért, mert ugrálgatnak, vagy valami, hanem mert a legtöbb csak annyit tud hogy: felmegyek fészbukra napi 5 kép a különböző testrészeimről, beszólogatok mindenkinek, stb.

azon kivül szemetelnek, meg tönkreteszik berendezést.

Persze ez deszkás is lehet, mtbs is, gyalogos is. szóval tisztelet a kivételnek, akit eddig még nem láttam :D

2012. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az ugrubugri nyominger kisgyerekeket és keress valakit, aki igazi bringát teker ;)
2012. aug. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!