Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen pasival mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen pasival mit tennétek, hogy ne legyen "vidéki stílusú"? Kép linkelve. Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Halálpontosan így néz ki, mint ő:

[link]


vagy mint ezen a képen:

[link]


a problémák:

30 felett a szüleivel él, csupán mert nem gyűjtött kéróra, tehát ha velem lenne, mintha én lennék a férfi valahol, vagy nem is tudom. de még tervei meg céljai sem voltak, csak el volt/van, mint hal a vízben máról holnapra.

nike cuccokban jár, de a papucsa tiszta retek.

a boltban úgy nézi meg, hogy jó e a zsömle, hogy natúr kézzel megnyomkodja (amit más megvesz).


lehet ilyenből férfit csinálni? vagy legalábbis jelenleg úgy nézünk ki együtt, mintha én tartanám el. egy normálisan öltözött nő, meg egy retkes papucsos srác.


vagy mondjak le az egészről? reménytelen?

én komoly kapcsolatot szeretnék, hosszú távon ezt el kellene viselnem? és arról amikről még nem tudok, nem is írtam még..


2012. jún. 29. 17:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
édesem, szerintem felejtsd el. nevelhetetlen ennyi idős korban. azt fogja gondolni, hogy dirigálsz, meg irányítod meg ilyenek. mindig lenne veszekedés.
2012. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30 feletti Férfit sajnos nem tudsz megnevelni! Főleg Te nem, mint barátnő!
2012. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudsz rajta változtatni. Esetleg leülsz vele beszélni, hogy ez a bajod, ez nem normális, ha komolyan gondolja veled, akkor változtasson az életén. Lehet, hogy egy kis szünet sem ártana egy kis időre.
2012. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mi a probléma?
2012. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4-es vazze, :DD naggyon kemény vagy:))
2012. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

még 3 szor találkoztam vele és már szünet? :)

amúgy ő is komolyan gondolja, csak úgy, hogy hozzám költözik...de akar gyereket pl. meg a korára tekintettel is szeretne megállapodni.

de nem tesz érte. eddig nem gyűjtött.amúgy szerelmes belém nagyon úgy néz ki.

de még élni is olyan helyen él, ahol mindenki ismeri őt - ilyennek. tehát tiszta röhejesen jövök le a környezetében, hogy ilyen (városi volumenő)nő mit akar tőle...


még a kapcs. elején gondolkodom belemenjek e. amit ő meglepetésemre konkrétan leszögezett, hogy igenis együtt vagyunk. kicsit hamar..

2012. jún. 29. 17:32
 7/21 A kérdező kommentje:

4-es a probléma csak lazán felvezetve:

van egy tökéletes hím, aki elcseszte az életét.

meg tudom javítani?

2012. jún. 29. 17:34
 8/21 anonim ***** válasza:
Kinek a szempontjából cseszte el a tiedből (amit amugy ki nem szar le) vagy az övéből?
2012. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
1-es és 5ös vagyok: a pasinak van munkája? az már egy jó pont lenne, hogy nem csak lébecol...nem mindenkinek adodik meg a lehetőség, hogy saját lakása vagy háza legyen.. de nekem amiket leirtál elég vidékinek tűnik, azaz nagyon vidéki lumpen.
2012. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
"van egy tökéletes hím" Ebben mi a tökéletes, mikor feszt rinyálsz rá?
2012. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!