Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A punk pasiknak csak a punk,...

A punk pasiknak csak a punk, vagy legalábbis hasonló stílusú csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy én kicsit ,,plázacicás" lány vagyok,de most légyszi ne erre a tipikus hülye libára gondoljatok,aki éjjel-nappal a boltokat járja...hanem szimplán szeretem a divatos ruhákat,szinte csak tűsarkút hordok,szőke a hajam...Na és az a szitu,hogy nekem marhára bejönnek a punk pasik,de nem tudom lenne-e ilyen srácnál esélyem :)...Most azért nem a nagyon ,,szélsőségesekre" gondolok,akik a Moszkva téren piálva és drogozva tengetik napjaikat,hanem a kissé szocializálódottabb egyénekről...:) Szerintetek?:)
2010. ápr. 19. 22:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy elvinnének egykét menetre (mert ilyen már sokszor megesett a haverokkal), de hosszú távon nem működne mert kiröhögnék a többiek a srácot hogy egy plázacicával van. Na meg természetes hogy jobban tetszenek nekik a vagány csajszik. Punkok, gothok, rockerek, ilyesmik.
2010. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ilyen jellegű emberkék sajna szerertnek trófeákat gyűjteni. Nem tudom ideológiailag meg zeneileg mennyire vagy otthon a dolgokban, de ha egy kicsit beleásod magad az segíthet. Meg ügyelj rá, hogy ne csak a húst lássa belőled hanem az embert is... akkor nem csak egyszeri ágybetétnek leszel jó.
2010. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én mint punk mondhatom. A legtöbb punk lánynak punk a pasija, ellenben a srácoknak általában mindegy. Tény és való punk srác általában azonos stílusú lánnyal jár, de én ismerek olyat akinek a barátnője, sajnálom a kifejezést, de plázacicával jár. Viszont ha van eszed, tudsz logikusan gondolkodni és nem csak a külsődet mutatod, igenis van esélyed. A legtöbb punk srác szereti, ha aki mellette van az nem csak szép, vagány, vad, szenvedélyes de okos is. Tapasztalat.

L/17 Punklány

2010. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat:)
2010. ápr. 20. 07:30
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én egy elég szolid lány vagyok! Hosszú barnahajú szépen átlagosan öltözöm jól tanulok! Mégis imád a pasim aki teljesen punkosan öltözik teli van pirszinggel stb. 5 éve ismerjük egymást a haverjai is szeretnek eljárok velük bulizni és semmi gond nincs ebből. Szóval mint mindenhol itt is a személyiség dönt ők sem egy külön faj. Lehet akármekkora tarajad ha nem jösz be neki vagy flangálhatsz kiskosztümben is(mint én a munkám miatt) akkor is szeretni fog 22L
2010. ápr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem,hiszem hogy csak a hasonló stílusú lányok jönnek be nekik tapasztalat:D én is kicsit plázacicás vagyok de inkább scene és most is akar velem punk pasi járni sőt, még skinhead is:D és szerintem ha megismerkednél egy ilyen fiúval akkor majd öltözz egy kicsit másképpen ha szeretnél tőle valamit deszkás cipő a tűsarkú helyett pl:D
2010. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
ha lelkileg összeilletek, akkor a stílus nem lehet gond. ^^ csak az kell hogy felfigyeljen rád, és megismerjen. :)
2010. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

amúgy meg, Miwako-nak meg Arashi-nak sikerült. ^^ [link]

utolsó voltam. :D

2010. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat...Azt hittem majd le fogtok oltani:)
2010. ápr. 20. 19:02
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hej, ez egy természetes kérdés, és ez az oldal azért van hogy válaszoljunk. Oltogatni csak a tuskók szoktak, de egyszerűen őket nem kell figyelembe venni. c(-:

L/17 Punklány

2010. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!