Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A punk pasiknak csak a punk,...

A punk pasiknak csak a punk, vagy legalábbis hasonló stílusú csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy én kicsit ,,plázacicás" lány vagyok,de most légyszi ne erre a tipikus hülye libára gondoljatok,aki éjjel-nappal a boltokat járja...hanem szimplán szeretem a divatos ruhákat,szinte csak tűsarkút hordok,szőke a hajam...Na és az a szitu,hogy nekem marhára bejönnek a punk pasik,de nem tudom lenne-e ilyen srácnál esélyem :)...Most azért nem a nagyon ,,szélsőségesekre" gondolok,akik a Moszkva téren piálva és drogozva tengetik napjaikat,hanem a kissé szocializálódottabb egyénekről...:) Szerintetek?:)
2010. ápr. 19. 22:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Punklány,bár nem tudom olvasod-e majd ezt a kommentet,de írtad h ...vad,szenvedélyes...ezt konkrétan hogy érted?Tudom kicsit hülye kérdés,szóval bocsi:)
2010. ápr. 22. 08:32
 12/17 anonim ***** válasza:

Vad, szenvedélyes.

Ezt úgy mondanám, hogy azért vagyunk vadak, mert merünk. Nem indig a pasi irányít, hanem néha át kell venni a gyeplőt, hogy a kapcsolat ne legyen unalmas. Persze ne valami domina feelingre gondolj.

A szenvedélyest elég nehéz elmondani. A legtöbb punk szerelem (tapasztalat) annak ellenére, hogy öltözünk igen is bensőséges. A punkok, legalábbis az én körömbe mind imádják a barátnőiket. Szinte tulajdonnak tekintenek minket. Persze nem rossz értelemben, ám ha valaki ráhajt egy punk csajár, nos az nem mindig jól sül el. Így értem. Abból általában nem kis balhé van. Egy punkkal való kapcsolat elég összetett.

Ha bármi kérdésed akad írj privátba, vagy itt. Mindig visszanézem, hogy mit írnak vissza a kérdezők, szóval észre fogom venni. c(-:

L/17 Punklány

2010. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Okés,nagyon köszönöm:)...Am igazából az a helyzet,hogy most van egy punk srác,aki konkrétan tetszik...de az a gáz,hogy régebben kavartam egy (nem punk) haverjával...Gyakran összefutunk vele és köszönünk is egymásnak ,de így kb. ennyi...nem tudom,szted másképp kell hozzájuk közeledni,mint más pasikhoz?Meg ő amúgy szerintem kicsit magába forduló típus...:)
2010. ápr. 22. 16:27
 14/17 anonim ***** válasza:

Tudod mivel én is ilyen vagyok, nem tudom mi a más. Az nem baj, ha kavartál a csávó egyik haverjával, hisz, na emberek vagyunk, de azért remélem nem a legjobb haverok. Az se baj, ha visszahúzódó, csak feléd tudjon megnyílni. De ha jóban vagytok, azt hiszem ez már meg is történt. Talán utalhatnál rá, hogy jól áll valamije, pl kabátja vagy, hogy tetszik neked, hogy saját stílusa van és önmagát adja, nem másoknak akar megfelelni.

Max ennyit tudok mondani. Mivel nekem az apám is punk, és ebbe nevelkedtem, így nehéz segítenem abban, hogy mit értesz máshogy közeledés alatt. Szerintem ugyan az, mint más srácokkal. Beszélgetés, nagy mennyiségben, bókok, persze remélem az ő részéről is és csak összejöttök. Mondom, ha van közös téma, és kicsit érdeklődsz az életképéről, akkor minden simábban fog menni. Próbáld beleásni magad az ő stílusába és nézz utána az ezeket körülvevő szubkultúráknak és ideológiáknak. Nem fogod megbánni és szerintem neki is imponálni fog. Sajnálom, hogy csak ennyit tudtam, ha valami még szembe jut akkor én is írok és, ha valamiben még tudok segíteni csak te is tégy így.

L/17 Punklány

2010. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Holnapig nem fogok válaszolni, mert megyek HétköznaPI CSAlódások koncertre, de utána bármikor.

L/17 Punklány

2010. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszodat:) Amúgy azért nem vagyunk jóban,csak úgy köszönő viszonyban,igazából ennyi,mindenesetre azért majd megpróbálok valamit.És még1x köszönöm:)Meg jó bulizást akkor:D
2010. ápr. 22. 19:39
 17/17 anonim válasza:
Én punk vagyok és nekem nem nagyon jönnek be a punk csajok. Inkább a komolyabb normálisak, ami hátrány mert ln meg ezeknek nem jövök be.
2012. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!