Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bmx-es pasiknak milyen stílusú csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 23:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2012. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Milyen "pasik"ról beszélsz te.
2012. aug. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Mi bajod te kocka? A bmx az egyike a legtöbb ember számára elérhető technikai sportoknak. Tudod azoknak akiknek nem volt pénzük cross motorra azok kezdték el az egész sportkultúrát. Majd ha te is letettél valamit az asztalra az xboxod kontrollerén kívül majd idézőjelbe teheted a pasi szót.
2012. aug. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a pasi szó szerintem sem a legmegfelelőbb, de most itt rohadtul nem lényeges ez.

Szerintem a deszkás. Bár az ilyen mű májer bmx-eseknek mind1, csak "fénylen".

Nem hinném viszont, hogy ha egy lány beáll közéjük fiúsként aposztrofálva magát, akkor annak több esélye lenne, mint azoknak akik csapatostul üldögélnek a "pálya" mellett és lesik őket...

2012. aug. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Pedig nekünk is vannak érzéseink, nem vagyunk gyökerek tudod. Megint csak a fránya külsőségek nem igaz? Hány bmxest ismersz személyesen? Jó egyet se mi? Próbálnál csak meg egy egyszerű bunny-hopot vagy fékit. Egyszer elesnél rögtön kiderülne ki is az igazi férfi...
2012. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A ribanc félék. Ahány bmxest ismerek nekik mind csak azok jönnek be. Persze nem általánosítok, mert lehet, hogy vannak kivételek, de akiket ismerem, azok mind agyatlan g*cik és csak beszólogatni tudnak.
2012. aug. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
mert az az igazi férfi aki tud bunnyzni?LOOL
2012. aug. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Próbálnál csak meg egy egyszerű bunny-hopot ,egyszer elesnél rögtön kiderülne ki is az igazi férfi..."


Mégis milyen férfi az aki nem BUNNY HOP -ozik állandóan? Nekik is vannak érzéseik tudod? Nem gyökerek tudod? Esnél el egyszer fél méter magasból egy mini biciklin meglátnád ki az igazi férfi :,(((((((((

2012. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
LOL :D
2012. aug. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez osztás :D

Egyébként nekem a bmxekről mindig az a kis bohóc bicikli jut eszembe amivel a bohócok szoktak a cirkuszba tekerni :D

Én is ismerek egy két ilyen srácot és tök vicces hogy van aki például egész normális de felvesz egy lila feszülős nadrágot, xxxxxxxxxxs-es felsőt és azon a mini izén teker amikor ráadásul két méter magas na neee. Az ilyen azért kizárja a pasi jelzőt... Kimeríti az éretlenség fogalmát. No meg fültágesz jeeee de menő meg fullcap , alig tömegcikk mindez.

Nincs bajom amúgy ,de komolyan a dologgal , csak ha már a téma erre terelődött... Szívesebben éltem volna a 80as években ahol gördeszkáztak a srácok. Na abba látok fantáziát és az tényleg olcsó "technikai sport" volt. Egyébként a bmx sem túl olcsó hallottam hogy ezek a srácok száz ezreket költenek a kis mini járgányukra.

2012. aug. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!