Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a pasiknak, ha szórakoznak a nőkkel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés!!:) bár szerintem nem az hogy jó nekik csak kihasználják azt a lehetőséget ha.a.csajok felkínálják magukat!Mivel egyre.több ilyen cssj van ezèrt ehyre több ffi szórakozik..
2012. júl. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is pont ebben a cipőben járok. egy kínokkal teli hosszú "párkapcsolatomnak" vetettem véget és úgy voltam, hogy új életet kezdek. azóta volt két pasim. egyik se volt hosszú életű, aztán úgy vagyok most vele, hogy ha ők is szórakoznak velem, akkor én is velük. kölcsön kinyír visszajár.
2012. júl. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Ezt fordítva is meg lehetne kérdezni:


Miért jó a csajoknak, hogy szórakoznak a pasikkal? Tipikus példa erre az ún. szűzk**va, aki csak húzza az agyad, és amikor a tettek mezejére lépne az ember, akkor ő van megsértődve, hogy hova gonodlsz már? Ő nem olyan!

A nőknek ez egy önigazolás, hogy tetszik a pasiknak, és ezt marhára élvezik is.


Szerintem a pasiknál ugyanez a szitu!

Úgyhogy egyik 19, a másik egy híján 20 :)

2012. júl. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ASOT ***** válasza:
Azért mert a pasik előzőleg nyalták falták a nőket, ugyan is az esetek 99%-ban nekünk kell futni utánuk, és ha megéltük sok sok elutasítást avagy csalódást, akkor NE is várjanak mást. Tökmindegy , hogy ő nem ugyanaz!
2012. júl. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is jó ha szórakozgatok egy pasival.. és ?
2012. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én többször kaptam rajta magam,hogy a pasik szórakoznak velem. Aztán valahogy belém ötlött,hogy akkor én is szórakozni fogok velük. Imádok flörtölni,mert érzem,hogy tetszem a srácoknak. Persze nem teszem a pi*sámat,csak szolidan szemezgetek,mosolygok rájuk,meg ilyenek. Ha egy pasi leszólít,akkor kedves vagyok vele,nem küldöm el a francba. Ha randira hív,elmegyek. Ha viszont többet akar,akkor már jól meggondolom,hogy mit mondjak rá,hisz nem akarom,hogy szórakozzanak velem,csak annak mondok igent,aki tényleg nagyon megérdemli.:)

19/L

2012. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod minden szemét pasit valaki szemétté tette valamikor... Így próbálják visszaadni azt, amit kaptak. Végül is valamilyen szempontból érthetőek. Nem kell átverni, kihasználni senkit.. Bár azért még így is lesznek szemétláda emberek a világon..
2012. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!