Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a vidámabb embereket (akik próbálnak pozitívan gondolkodni) érik a legnagyobb csalódások?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Az álvidámság és a harmónia nagyon nem ugyanazok.
2012. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor akik próbálnak törekedni rá?
2012. aug. 11. 19:24
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
mert túlságosan is pozitívan gondolkodnak, azt hiszik hogy a világban minden rendben van.. vagy (esetemben) a vidámsággal leplezem hogy szomorú vagyok:))
2012. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"vidámsággal leplezem hogy szomorú vagyok:))"


És jó érzés pofán köpnöd magad?

2012. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ha meg nem pozitív akkor pedig pesszimistának nevezik és hibáztatják... :/
2012. aug. 11. 19:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem törekedni kell,hanem valamit megtenni, ez lehet akár a belső harmónia elérése is. És "semmi sem rossz vagy jó, a gondolkodás teszi azzá" Shakespeare
2012. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Engem nem érnek csalódások. Hogy így belegondolok még sosem ért. Pedig örökké fülig ér a szám, mind magányomban, mind társaságban egyaránt. Sosem vagyok rossz kedvű, bár vannak nekem is pillanataim, de azokat inkább úgy nevezném, hogy szükségesek a kiegyensúlyozott élethez, amikor is mélyen magamba merülök és töprengek dolgokon, egyszóval elvagyok magamban.

A pozitív gondolkodás amúgy valóban nem célravezető. Inkább realistán kell, elvonatkoztatni önmagadtól és komoly empátiai érzékkel beleképzelni magad más, mások helyzetébe. És akkor nem érnek meglepetések. Pláne mert, míg nem ismered őt és nem bírod ezt a lépést megtenni, nem vársz el tőle, tőlük semmit. Így pedig csak kellemesen lehet csalódni, kellemetlenül aligha.


Szóval: Engedd el az egót! Nagyon nehéz, de a hasznodra váljék.

2012. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Engem nem érnek csalódások. Hogy így belegondolok még sosem ért. Pedig örökké fülig ér a szám, mind magányomban, mind társaságban egyaránt. Sosem vagyok rossz kedvű..."


Az emberi élete során megtapasztal mindent akár szerelem, öröm, bánat, és a csalódást is. Komolyan mondod, hogy most kijelented ezt, hogy te nem csalódtál és ezt magad is elhiszed? Te ritka egy boldogtalan ember leszel...

2012. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8as válaszoló az hogy te valamit csalódásnak értékelsz, az a szubjektív véleményed. Hamisan vártál el valamit és az eredmény nem volt összhangban a belső meggyőződéseddel, erre ráfogod, hogy csalódás. Még én sem csalódtam életemben és nem vagyok boldogtalan, sőt:) 24F
2012. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy ugyanannyi a százalék, de nem én voltam a hetes.24F
2012. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!