Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, tik szeretitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tik szeretitek az "erős" nőket?

Figyelt kérdés

Ugyértem a lelkileg erős, határozottakat,

vagy inkább választanátok egy kislányos manipulativ nyegle lányt?



2012. aug. 10. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne legyen túl erős..
2012. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Mink az átmenetet szeretjük mink.
2012. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát,chh,ez változó. Nem feltétlen. Ha ilyen lánnyal találkozom,addig nem nyugszom,amíg ki nem harcolom,h én legyek a főnök. Ha nem sikerül,akkor kuka. Egy nő ne parancsolgasson nekem.
2012. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert általában pszichés problémáik vannak.
2012. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem "tik" hanem "ti" :)
2012. aug. 10. 13:05
 6/11 anonim ***** válasza:
igen, rinyapin*k nem kellenek
2012. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A nőket megérteni 100% ig így sem lehet,de ha még nagyon "erős"-is az már úgy túl meredek!(Legalábbis számomra)


27/F

2012. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Egy nő ne parancsolgasson. Takarodjon a hadseregbe, már felvesznek nőket, ha ennyire keménykedni akar.
2012. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gergo_30F ***** válasza:
69%

az erőseket igen, az akarnokokat nem.

a határozottakat igen, az agresszíveket nem.

manipulatív lehet egy határozott és ey bizonytalan nő is, de nagyon nem szeretem, legyen egyenes

2012. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Legyen a feminista ellentéte és ne rib*nc.Szeretni igazán tudjon és ne higgye azt,hogy attól erős,hogy tud szakítani.Kezelje jól a konfliktusokat és ne akarja mindig magának az utolsó szót.Ne higgye magát csodálatos hercegnőnek,vagy vad kur*ának,csak legyen ember és nő.
2012. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!