Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sracok, ha szerettetek valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok, ha szerettetek valaki (ke) t valamikor, de azota reg boldogok vagytok egy masik lannyal es szeretitek, vele akartok jovot, ha meglassatok a regit, mit valt ki belolletek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szerettem valaha, akkor persze. Nekem a férjem előtt két komoly kapcsolatom volt. Az egyikkel barátokként váltunk el, ha találkozunk véletlenül, szoktunk beszélgetni. Örülök, hogy boldog, mert tudom, hogy jó ember és megérdemli. Nosztalgiával gondolok az elmúlt időre, de nem kellene újra. Szándékosan nem keresem a kapcsolatot.

A másik sráccal nagyon összevesztünk, szerencsére ő messze is lakik, úgyhogy nem futottunk össze még. Vele nem állnék szóba, még mindig haragszom rá, mert megcsalt.

2012. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első: te buz| vagy?


Semmit, körülbelül. Ha olyan az alkalom, d.ughatunk egyet. Nemvéletlen mással vok boldog


26 fi

2012. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért lennék b.uzi? Nő vagyok, mi talán másképp látjuk a dolgokat.

Szexelni nem fogok senkivel csak úgy, ha már szétmentünk, oka van. Utálkozni meg minek, ha ő sem bántott, csak egyszerűen nem működött a dolog?

Most látom, hogy a kérdésben fiúk válaszát várja a kérdező. Bocs, jogos.

2012. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!