Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/Volt olyan ember az életetekben, akihez, igaz van/volt párotok, akit nagyon szerettetek, mégis valami oknál fogva (nagyon) vonzódtatok?

Figyelt kérdés

Igaz mára már ez az érzés sokkal alább hagyott bennem, (hiszen ez az egész kb. 2-3 évvel ezelőtt lobbant fel), és ennek köszönhetően sokkal jobban bele tudtam szeretni a páromba, aki életem első szerelme, és több éve vagyunk együtt, és komolyan tervezünk :), mégis meg szeretném kérdezni, hogy esetleg más is volt ilyen helyzetben? :) Fontos elmondanom, hogy én ezt az érzést mindig próbáltam elnyomni magamban, és annyira szeretem a párom, hogy el is mondtam neki és azt is, hogy ki az, de olykor megesik, ha látom azt a valakit, újra előjön ez a vonzódás, igaz már nem olyan erősen, de ott van még mindig.. és ehhez hozzátartozik, hogy talán annak a valakinek is (vagyis korábban azt reméltem, hogy ő is ezt érzi, de ezt csak lehet, hogy én szerettem volna.. )


Nagyon szeretném, ha ti is elmesélnétek, hogy veletek történt-e ilyen, talán segítene végleg kiűzni magamból ezt az érzést, és egy nap csak úgy gondolnék vissza az egészre, mint egy kellemes emlékre. :)


21L


2012. márc. 3. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
mi vaaann? he füstöl a fejem tőled, inkább lérdezzd meg joshi baratttól a hindu ősöktől
2012. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem általában az a párom, akihez vonzódok, szóval a kérdésed így elveszti értelmét.
2012. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy bonyolult, sokszor utáltam is magam emiatt, de ez ettől még volt..
2012. márc. 3. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy ehhez megdöbbentően hasonló kapcsolatom egy lánnyal. A történet már régi, a lánynak barátja van, és mégis vonzódunk a másikhoz. Emellett barátok is vagyunk.

Én sem tudom a megoldást. Egy biztos, tisztelem annyira őt is, meg a párkapcsolatot, mint intézményt, hogy nem rondítok bele a dologba.

De sajnos az a sejtésem, hogy a dolog nem fog szépen végződni, ha valami nagyon okosat nem fundálok ki.


Amiért válaszoltam: Nem vagy egyedül.

De segíteni én nem tudok.


23F

2012. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!