Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

egy csomó kérdésnél ezeket olvasom, hogy ha szeretem a párom akkor nem számít semmi pl nem érdekli hogy milyen külsőre, nem érdekli, hogy szép-e vagy csúnya dagadt e vagy sovány meg úgy semmi

ha nem érdekli semmi akkor miért van vele? kell a vonzalom nem?

most a belső dolgokra ne térjünk ki azt hiszem mindannyiunknak vannak elvárások a külső terén még ha meg is ismertük a párunkat


2012. aug. 7. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ha szeretsz valakit úgy igazán, elfogadod ahogy van, sőt, egyenesen megszépül a szemedben, és innentől kezdve nem érdekel, hogy amúgy milyen, és más hogy látja.
2012. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez az álszentség. Mégse jönnek össze egy ragyásképű zsírmalaccal, hanem egy átlagos emberrel. És ők ezt máris úgy fogják fel h a belsőt szeretik, pedig a külsőt látták meg pl egy kávézóban, nem a kedvességét. De tény, mikor szerelmes az ember, ha a bnőd pl mackó cuccban, fésületlen hajjal látod, már nem érdekel a külső, csak h szereted, holott így utcán lenéznéd. De ebben az is benne van, hogy belátod, van az embereknek egy utcai, társas arcuk, meg a normális, amit otthon élnek
2012. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Majd ha egyszer beleszeretsz valakibe, akkor majd megérted Te is
2012. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hozzátenném még, hogy az én barátom nem nagy adonisz, nem tetszett egyáltalán, mikor megismertem, de a belsőjével annyira lenyűgözött, megnyert magának, hogy azon kaptam magam, hogy "Na, kit érdekel, hogy rohadt nagy orra van, olyan cuki... tiszta táska a szeme, de neki még ez is jól áll, ez a szexepile" Szabályosan oda lettem az egyébként nem túl tetszetős külsejéért.
2012. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Olvashatnád az én kommentjeimet inkább, többet tanulnál belőlük mint hinnéd.
2012. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

érdekes ez, volt egy csaj bele voltam zúgva, szépnek tökéletesnek láttam, vége lett, elmúlt a szerelem, rá pár héttel később összefutottunk és majdnem elhánytam magam olyan ronda volt......

nem értem ezt...

2012. aug. 7. 16:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért mert ha valaki szerelmes úgy fogadja el a párját ahogy van,a hibáival együtt!
2012. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
na látod, te is itt vagy, mint élő példa :) Még mindig az első vagyok :D
2012. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
első neked is csúnya a párod?
2012. aug. 7. 16:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy a megszokással alakul ki a feltétel nélküli szeretet, vagy vannak feltételek, de a testsúly nem tartozik közéjük.
2012. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!