Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak szivat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak szivat vagy tényleg vannak még ilyen emberek?

Figyelt kérdés

2 évig együtt voltam a barátommal, nagy szerelem volt sokáig, de ez egy idő után elmúlt.. bennem legalábbis. Ezért elhagytam. Ő még reménykedett hogy mi még valaha összejövünk, de én közbe összejöttem egy másik fiúval, és mikor meglátott minket kézen fogva az utcán összeesett a fájdalomtól, ott, mindenki előtt sírt zokogott. Hetekig hónapokig szenvedett szegény engem meg bántott a lelkiismeretem, mert mint embert szeretem és rossz volt látni ahogy összeomlik szinte teljesen. Magyarul nagyon de nagyon kib*sztam vele :( Kijelentette hogy ő engem gyűlöl utál soha nem akar többet látni.

Most pár hete kidobott a barátom, nem tudtunk találkozni nem illettünk egymáshoz stb. Ez elég hamar kiderült :)

Pár napra rá véletlenszerűen összefutottunk az utcán az előző sráccal, rám kacsintott meg borzolta kicsit a hajamat(nálunk ez megszokott volt) meg mosolygott rám mintha mi sem történt volna. Elkezdtünk beszélgetni, és annyira belemerültünk a nosztalgiázásba, hogy észre sem vettük hogy elment az idő. Már ez önamgában is meglepett hogy nem köpött le az utcán hanem köszönt és jófej volt. Most "barátok" vagyunk néha össszejárunk szexelni, de én még mindig úgy ézrzem mintha többet akarna ennél. Szerinttek csak jól megakar sz*patni, bosszúból mert én is ezt tettem vele, vagy tényleg komolyan gondolja ezt? Nem tudom eldönteni hogy most ez mi.. azok után hogy összetörtem a szívét, széttapostam a lelkét, még mindig képes feljönni hozzám akár az éjszaka közepén is?? Félek hogy vissza akar hódítani, hogy megint belé szeressek és utána meg jól faképnél hagy. Azt is mondta hogy akármi baj van, rá mindig számíthatok, csak egy telefonomba kerül és ottvan mellettem ha baj van. Nem akarom elhinni, nem tudom elképzelni hogy létezik még ilyen jó lelkű ember a világon.

Mi a véleményetek? ://


2012. aug. 3. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen odavan érted! Biztosan nem akar bántani, inkább reménykedik, hogy minden olyan lesz, mint régen.
2012. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két dolog lehet.

1. Az van amit mondasz, és az ördögi bosszúját szövi. Ez esetben szánalmasabb, mint azt elsőre gondoltam.

2. Persze megbántottad, de korántsem ilyen árulás jelleggel, szakítottál vele, és utána jöttél össze mással, ebben nincs semmi kib.szás, ő viselte nehezen. Ami oké, de ez nem a te hibád.

De férfiegó, valakit fikázni kell mindenért, szóval épp téged gyűlölt. De valójában szeret, és nem akar semmi rosszat, talán még mindig szívesen járna veled, vagy csak ragaszkodik az emlékekhez...


Te döntesz, de szerintem fölösleges vele még egyszer összejönni, ha már egyszer szakítottatok. Valszeg nem ok nélkül.

21L

2012. aug. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ami el tud romlani az el is fog.

Ami már egyszer elromlott az másodszor is elfog. Viszont a második pillanat hamarabb fog eljőni, mint az első illetve, mint ahogy arra számítanának.

Amit csak a szerelem tart össze az egészen addig célravezető, míg a lángok élnek.

Két év alatt kellő képen meg lehetett volna ismerni egymást olyannyira, hogy eldönthessétek, van közös jövőtök vagy nincs és amúgy is már uncsi volt.

A megszokás nem a barátod. Sokan nem szeretik a felmelegített káposztát.


És hogy kifejezetten erre reagálják.: Nem a lelke jó, hanem szerelmes. Épp ezért roskadt össze anno.. Az, hogy néha összejártok kufircolni pedig még inkább élteti benne ezt a tüzet. Nem is fog alább hagyni, hiszen amíg nem engedsz neki addig éltetni fogja ez, hogy egyelőre nem kaphat meg teljesen. Az pedig szinte a legerősebb motiváló erő ilyen esetekben. Az elérhetetlenség...

Kétszer szerelmes lenni ugyan abba pedig lehetetlen. Inkább lottóz.

2012. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az a helyzet, hogy ő még mindig szeret, a gyűlölködős dolog csak hirtelen felindulás volt, talán próbálta magát közben lebeszélni rólad. Te viszont most nagyon kihasználod őt.
2012. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!