Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen válogatósak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen válogatósak az emberek? (főleg a nők)

Figyelt kérdés
Szerintem egyszerűbb lenne kisebb igényekkel normális pasit találniuk,nem?
2012. júl. 7. 11:35
1 2
 1/15 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Biológiai okai vannak(jobb külső jobb génekre utal=hülyeség ha tudnák mennyi mű van köztük az agyonszteroidozott pávákban mi a jó az hogy 30-40 évesen nem áll fel a cerka az gáz)
2012. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Arra a csajok vagy épp a pasik egy része nem gondol,hogy a szerényebb külsejű,ám normálisabb emberrel jobban járnának?Vagy esetleg nem bántaná-csalná meg?Én egy átlagos kinézetű ember vagyok,van akinek tetszem,van akinek nem.De mindíg is ara mentem,hogy belsőleg jó,és külsőre elfogadható csajom legyen.Most mondjuk épp nincs,de most is ez alapján keresek.
2012. júl. 7. 11:45
 3/15 anonim ***** válasza:
A főleg a nőket kihúznám, mindkét nem ugyanannyira válogatós, de csak a hülyék azok, akik ne képesek lemondani bizonyos hülye elvárásokról.
2012. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem mindegy?Most minek jöjjön össze az ember olyannal,aki igazából nem is tetszik neki?Abból úgyis szakítás lenne,tapasztalat.Úgyhogy köszi,inkább várok az igazira.:)
2012. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A lanyok kegyetlenul valogatnak. PL BULIBAN talalkozok 3 szep lany es 3 nem csunya fiu, akkor a fiuknak mind a 3 lany fog tetszeni valamennyire, de a 3 lanynak mind egyforma lesz az izlese. Mind a 3 lany ki fogja valasztanu 3 nem ronda pasi kozul a leghelyesebbet es ra lesznek arra az egyre kattanva, a masik kettot meg le fogjak tojni. AKkkor is arra a leghelyesebbre fognak hajtani, ha az tragarul beszel, nagypofaju, iszàkos, akàr meg drogos is stb.El fogjak neki ezt nezni mert jol nez ki. Lehet megkovezni de igazam van.
2012. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem hogy nem igazán,hanem már tetszik anyira,hogy járj vele,és normálisan is viselkedik.Majd az "igazi" egy bunkó paraszt lesz,akivel össze jösz,aztán bele unsz,hogy úgy bánik veled,mint a szeméttel,és szakítasz+ még szenvedsz is.Erre aztán érdemes várni.
2012. júl. 7. 12:10
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nem igaz. Mindkét nem válogatós, csak a fiúk közt sokan már rákényszerülnek, hogy összejöjjenek egy számukra nem vonzóval, aki jellemre értékes, míg a lányok megtehetik, hogy várjanak arra a szuper hapsira, akiről álmodoznak.


Én 165cm magas vagyok, ennyi már elég is, hogy ne kelljek a lányoknak. Bár nem is lány mondta, hogy helyes vagyok, mégis érzem, hogy az alacsonyságom miatt esélytelen vagyok és emiatt nem is szoktam próbálkozni lányoknál, mert felesleges, csak visszautasítanának, vagy beégetnének, hogy volt képem leszólítani őket élőben.

2012. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

ma 12:10


Az szerinted érdekli a lányokat? HÁt elmondom, hogy nem. Szeretnke szenvedeni az ilyen bunkó állatok mellett. Erre tudnék is élő példát mondani. Itt van anyám, aki összejött a bunkó, vadállat apámmal, aki verte, lenézte, nem tisztelte. Előtte járt egy nagyon is rendes, jó fiúval, akinek még a szülei is nagyon kedvesek voltak. De ő azt mondta, unalmas volt és elhagyta. Inkább összejött egy állattal utána, akivel azóta is kitart, igaz már, ha akarna sem tudná elhagyni. NIncs hová mennie, az az állat meg nem vállna el, inkább megölné anyámat és felrobbantaná a házat is. Ezt ő maga is mondta már és én el is hiszem, magam is tapasztalm milyen őrütl, engem is bántott meg tesóimat, a testi sebek begyógyulnak idővel, de a lelkiek sosem igazán, max csak el lesznek temetve egy időre, de hamar előjönnek. Lányok hát így válasszatok bunkót magatoknak, engem nem érdekel, megértem, hogy a génjeitekbe ez van kódolva, hogy erős, bunkó alfahím kell. De mégis akkor kinek kellenek a rendes, kedves, érzelmes, szeretnitudó fiúk?

2012. júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnos tenylwg benne van a genjeibe az osszes lanynak, hogy a bunko es macso pasi a jo pasi. Tudjak elire hogy az csalni fogja oket, kàromkodni fog, talan meg verni is fogja oket. Megis belemegy az osszes lany a jatekba, mert mind azt hiszi hogy megszeliditheti az oroszlant. De ez 10 bol 9 lanynak nem fog sikerulni. De utana mar nem tudnak vagy nem is mernek kilepni a kapcsolatbol. Metmrt pl anyagilag mar fuggeni fognak a pasitol, sot bele is szeretnek annak elkenere hogy az folyton megalazza oket. A lanyok osztonylenyek sajnos. A ferfiak tobbsege tud realusan gondolkozni es nem jon osste ehy plazacica kulseju ribi harpiaval. A noket csak az osztonok es az erzelmek vezerlik, ezek pedig mindig egy egy ujabb sarmos es bunko.pasihoz fogjak oket ujra es ujra vezetni. cseberbol vederbe.
2012. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az en pasim sem egy Adonisz, de olyan szemelyisege van, hogy az valami hihetetlen. Eloszor ra nem neztem volna, olyan a kulseje, de miutan levesz a labadrol, hat nehez nemet mondani. Persze eleinte egyaltalan nem voltam biztos, hogy ennyi eleg, de mostmar igen
2012. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!