Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy a párotok a NYÁR miatt szakított?

Figyelt kérdés
Mert nyárra nem akar kapcsolatot. Hogy fogadtátok? Nem akart utána visszamenni hozzátok?
2012. aug. 7. 12:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hát míg jártunk, addig láttam, sok emberrel beszélte és mindenki mondta neki hogy "te eddig nyárra mindig szabaddá tetted magad" de nem vettem annyira komolyan, mert tényleg azt hittem hogy engem nem fog kidobni a nyár miatt. a f*szt nem :DD
2012. aug. 7. 13:03
 12/13 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy tökmindegy milyen évszak van, én együtt vagyok a barátnőmmel (én 25, ő 21), a sok buta "nyááár van ,jaj de jóóóó, mindjárt bepisilooook" típusú lotyókon meg jókat röhögök, szánalmas kis libák.
2012. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

xD

hát.. szerintem se normális a gyerek annyi szent :)

2012. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!