Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy a párotok a NYÁR miatt szakított?

Figyelt kérdés
Mert nyárra nem akar kapcsolatot. Hogy fogadtátok? Nem akart utána visszamenni hozzátok?
2012. aug. 7. 12:45
1 2
 1/13 okoska31 ***** válasza:
ha lett volna ilyen, megmondtam volna neki a nyár végével, hogy bocs cica, de nekem még mindig nyár van - és valahányszor rád gondolok nyár lesz.
2012. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen bekaphatja az összes f@szomat.
2012. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam de igaz. a nyár a kalandoké gondolom még fiatalok vagytok, ha vissza akarna jönni megmondanám hogy nállam örökké nyár van.
2012. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ilyenről még nem hallottam, de olyanról igen, hogy ha három egymás után szembejövő autó rendszáma páratlan, akkor szakít. Miért? Miért ne!
2012. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Nálam a nyár olyan hogy nem kell pasi :D szabadsáááááááág szereteeeem :D
2012. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát az én exem ezt csinálta (persze nekem nem ezt mondta, de a fő ok ez volt) :D
2012. aug. 7. 12:54
 7/13 anonim ***** válasza:
tejóég, hány évesek vagytok?
2012. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én 16/L ő 18. 11 hónapig jártunk. suli vége után 3 nappal szakított, h ez a kapcsolat már nem jó(? amúgy pont előtte való nap biztosított róla, hogy mennyire szeret és nem fog szakítani), aztán egy közös ismerősünk mondta, hogy szakítás után az exem elújságolta neki, hogy nyárra nem kell kapcsolat, csak futóóó kalandok és kavargatás! (azóta új barátnője van amúgy) vicces
2012. aug. 7. 12:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz.Szerintem a szexpartnerek száma egyenesen arányos az évszakokkal.Télen is szedhet fel valaki minden nap más csajt/pasit.Ha tél lenne vagy ősz akkor meg azért szakít.Baromság és még pár évtizedig legjobb tudomásunk szerint nem fog felnőni az ilyen ember.
2012. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, hogy miért kell járni valakivel, ha nem szeretem. Ha meg szeretek valakit, nem szakítok vele csak azért, hogy nyáron minden pitschanadrágost felszedhessek.
2012. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!