Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hűtlen valaki a párjához?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hűtlen valaki a párjához?

Figyelt kérdés

Miért hűtlenek a férfiak és a nők?

Aki itt magára ismer ,írja le az okát .


nemet és kort írjatok



2012. aug. 4. 17:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Te olyan szívesen bevallanád??????????
2012. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Kedves Kérdező!Te olyan szívesen bevallanád??????"


Nem szívesen,de megmondanám...

2012. aug. 4. 18:12
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell kapcsolat!!!!:) meg az is neezukre esik hogy bevalljak!!!semmit nem er egy kapcsolat csak az idod pazarlod vele vagy keress egy nagyon muvelt jol nevelt embert benne csak megbizhatsz.
2012. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én a megcsalt fél vagyok. A magam részéről elképzelni sem tudom azt a szituációt, beszélgetést, amelyben egyáltalán felsejlik a félrelépés gondolata. A páromat azonban az ilyesmi, úgy tűnik, nem zavarja. Ha alkalma adódik, elflörtölget más lányokkal.

Megfigyeléseim alapján, s szem előtt tartva, hogy párom nagyon gyorsan képes baráti(!) kapcsolatokat kialakítani, a történetnek azon fele, hogy "ők csak barátkoztak" még igaz is lehet. A nagy kérdés számomra mindig is az volt, hogy egy baráti csevegésből hogyan jutnak el a gyakran szexuális tartalmú ígéretekig, s ami még furcsább, hogy közben a lányok tudnak arról, hogy az ember amúgy egy boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban él. Vagyis: semmi oka nincs rá, hogy ezt tegye. :/ (ettől függetlenül azért elbeszélgetnék a lányokkal is...)

Persze viszonylag hamar megérzem, rájövök, hogy valami nincs rendben, valamit titkol. Számonkéréskor nem tud magyarázatot adni, hogy miért teszi ezt, hiszen szeret engem. Ami, ugye, paradoxon, elvégre ha szeret, fel sem merül a megcsalás gondolata. Szerintem.

2012. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!