Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mire kell figyelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jin22 kérdése:

Szerintetek mire kell figyelni, milyen jellei vannak ha hűtlen a párotok? Az ên esetemben a nö.

Figyelt kérdés

2012. febr. 21. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Kivirul.
2012. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Piszkosak a körmei
2012. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem enged magához közel, nem akar veled együtt lenni (szexuálisan). A lényeg,hogy teljesen máshogy viselkedik ilyen esetekben mint az megszokott.
2012. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha úgyérezte elhanyagolod,sokat dolgozol,szerinted ő pedig már túl hétköznapiasan néz ki...akkor amint talál magának valakit kivirul.Új frizura,fogyókúra,eljár sportolni,szexisebben öltözködik,többet ad magára,de érezhetően nem miattad csinálja.

Titokban telefonál,sms-eket kap,sokat netezik,sokszor nincs otthon.

2012. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Amikor én csaltam a párom, akkor -bár addig is csinosan, igényesen öltöztem - vettem egy csomó új cuccot. Merészebbeket, amikben jobban érvényesültek a melleim. Nem akartam a párommal dugni, minden lehetőséget kerültem. Ha mégis lefeküdtünk, akkor kifogásokat kerestem, mit nem csinál jó, nem tudtam elmenni. Persze ettől ő elvesztette az önbizalmát és az addigi nagyon hosszú, akár órás menetek helyett öt percig sem bírta. Ekkor megint jött a leb.szás, hogy minek kezd bel, ha nem tudja befejezni. Rengeteget telefonáltam, ha nem volt itthon. Nem vettem fel a telefonjait. SMS-eket írtam, kaptam. Amikor elment egy hétre, akkor direkt tovább szedtem a fogamzásgátlót, hogy akkor jöjjön meg, amikor itthon van. Ennyi dióhéjban.
2012. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi az 5. voltam


32 N. Még annyit, hogy a megcsalásos történetnél 25 éves voltam.

2012. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Keress olyan nőt aki nem csal meg, amíg nem késő. Ha úgy érzed megcsal, akkor így is van, ha biztos vagy benne hogy nem, akkor meg mindegy:) De ha pl más fiú spermáját érzed rajta, akkor valószínűleg.


AZT HOGY KEVESEBBET FOGLAKOZIK VELED ÉS NEM LELKES NEM NEHÉZ ÉSZREVENNI. Lehet nem csal meg, de úgy is vége lesz, ha gyűlnek a problémák.


(Bár nekem nem volt még komoly.)

2012. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!