Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék egy igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy igazi hűtlen, hazudozó, szexmániás pasit? Vagy ilyen nem is létezik?

Figyelt kérdés

Mert mindenhol csak őszinte,szerény,érzékeny,csalódott,komoly kapcsolatot kereső pasikba botlok.

Elegem van már ezekből.

24/l


2011. jún. 21. 12:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Remélem sikerül a terv:)
2011. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezt a típust vonzod valamiért. Menj el bulizni, és mozdulj rá egy tipikus party-arcra. Azok már másnap a nevedet sem fogják tudni, de az is lehet, hogy meg sem kérdezik.
2011. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég kamu kérdés :)
2011. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
éljenek az igazi érdékek! végülis a hazudozás, hűtlen ember a jó ember!
2011. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
mar talaltal is eggyet:D edj egy emailt megduglak és elfelejtelek :p
2011. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 bix ***** válasza:
én annyira köcsög vagyok hogy meg se duglak és elfelejtelek. mit nyertem?:)
2011. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
cavintont
2011. jún. 21. 12:33
 8/30 anonim ***** válasza:
ez most vagy kamu vagy beteg vagy... sajnos ma az értékrend nagyon ferde...
2011. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Igen, én is épp ilyenre vágynék! De hiába :(

Az összes eddigi pasim mind hűséges volt hozzám, a többi meg persze hogy nem lépett volna félre velem, mert neki szent a család (feleség+család), úgy vakart le magáról, hogy "neeee, én nős vagyok, meg 15 évvel idősebb, nem, eszem ágában sincs lefeküdni veled". A többi is mind-mind ilyen: "igen, persze, tényleg szeretlek. Nem, kezdenék ki a barátnőddel". Ha esetleg szakítottunk, persze miattam, biztos, hogy nem csajozna szándékosan előttem egy buliban. Mind velem akar megállapodni, gyereket akar tőlem, nem mondja, hogy szerinte fogynom kéne (ja, nem mondtam, hog 200 kiló vagyok)


De szeretnék már egy felelőtlen ppasit, aki nem szeret, aki nem hordoz a tenyerén.

Hol van ilyen????


23L

2011. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Nem kamu. Tényleg nem találok ilyen pasit!

Állítólag sok van pedig

2011. jún. 21. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!