Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom szereti a nagyon rövid, fenék és mell majdnem kint ruhákat, ami manapság divat a bulikban... én viszont nem ilyen vagyok. De nem emiatt akarom elveszíteni. Mit tegyek?

19/L 21/F



2012. aug. 4. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ez miatt akarna elhagyni.. hagyd el Te Őt! :))
2012. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mókusgyilkos ***** válasza:

nehogy már ezért ott hagyjon XD ha meg mégis akkor pont annyit ért. 1 jó nőn a teknősnyakú pulóver is szexi tud lenni :P


squirrels must die!

2012. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ill. nem hagyna el, de tegnap megnézte a project x filmet és én is megnéztem és mondtam neki, h mostanéban ez a divat... ő meg mondja, h neki ez tetszik... főleg, az a csaj, aki a tequilát issza. Nah én se bulis, se ilyen kint van mindenem típusú lány nem vagyok. Úgy látszik, neki ez tetszik. Akkor miért van velem...
2012. aug. 4. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ez az akkor miért van veled? Kérdezd meg tőle. Beszélgess el vele, hogy méégis mit vár el tőled. Nem biztos, hogy azt szeretné ha mindenhova miniben járnál, lehet, hogy csak szeretné, ha este akció előtt felvennél valami szexiset, csak neki. Az én barátom is szereti ha felhúzok egy szexi hállóinget, vagy fehérneműt vagy igazából bármit ami szexi, de azt nem szeretné ha minit húznék ha elmegyünk valahová.
2012. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
van szexi hálóingem, ha együtt alszunk, mindig az van rajtam. Próbálok olyan ruhákat venni, ami neki is tetszenek, de még én is elhordom, és nekem is tetszenek. Nem tudom, mit tehetnék még.
2012. aug. 4. 11:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit tehetnél még? Az előbb is írtam, hogy vele beszéld meg. Kérdezd meg tőle mit szeretne, de mond el neki, hogy te mit szeretnél. Biztos van megoldás. pl: elmondja h szeretné ha szexisen öltöszködnél, te elmondanád, hogy nem szereted ha mindened kivan, erre ő azt mondja, hogy ne is legyen kint mindened, csak egy kicsit emelje ki a ruha azt amid van te erre azt mondod ez még belefér. (ez egy képzeletbeli beszélgetés volt) szóval nem biztos, hogy ilyen lenne a beszélgetésetek, de ha nem beszélsz vele nem is tudod meg, hogy mit szeretne. Esetleg, az is elképzelhető, hogy csak te reeagálod túl egy kicsit. persze ez sem biztos, látatlanban nem tudhatom, de mi nők sajnos szeretünk túlagyalni dolgokat.
2012. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!