Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hagyják a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyják a nők a pasit, ha szakítanak vele?

Figyelt kérdés
Miért érdeklődtök az iránt, akit kidobtatok? Nem gondoljátok, hogy könnyebb lenne elfelejteni titeket, ha nem kerestek fel minket?
2012. aug. 3. 16:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hogy lehet blokkolni a hívót? Ez már régóta foglalkoztat. Valaki mesélje már el ha itt tartunk.
2012. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nos szerintem afféle "hiányérzetből", mert hát a szakítás nem olyan könnyű, és ha sokáig éltetek együtt akkor már szinte megszoktátok hogy valamiképpen érdeklődjetek egymás felől, és erről nehéz leszokni.

Ezer más ennél sokkal értelmesebb ok is lehet, de a női agy kiismerhetetlen.(igen, tudom hogy béna, de bebaszva jobb nem jutott az eszembe)


A hívó blokkolása: Attól függ, hogy milyen telefonod van, androidoson emberek/kapcsolatok-nál kiválasztod a személyt, és olyanokat ír hogy műveletek, beállítások és a beállítások alján van valami olyasmi hogy a hívó blokkolása.


Szerintem régebbi típusú telefonoknál is hasonló módon lehet a személy információinál.

2012. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Xperia mini pro típusú mobilom van. Az androidos telefon. Nekem legalul olyan volt hogy "hívások átirányítása közvetlenül a hangpostára". Hogy lehet beállítani a hangpostát? Próbálkoztam már vele, de nem ment.
2012. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!