Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fájhat úgy a szakítás annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájhat úgy a szakítás annak aki szakít, mint annak akivel szakítanak?

Figyelt kérdés
És ha igen, miért? Ha egyszer eldöntöd, hogy vége, mert nem működnek úgy a dolgok ahogy kellene, miért visel meg mégis ennyire?
2012. júl. 30. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen, mert még szeretjük az illegetőt, és hiányzik azért fáj ennyire, de majd hidd el, hogy el fog múlni,mikor én dobtam a barátom nekem szerintem rosszabb volt mint neki.
2012. júl. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hm... szerintem ha szakítasz valakivel, már nem szereted. Bár, emberileg nagyon felnézek és tisztelem a volt párom. Hiányzik a "mi kis világunk", a dolgok amiket együtt csináltunk ,és... igen, félek a jövőtől és/vagy a magánytól... Sokszor úgy tűnik, hogy a dolgok, amik miatt szakítottam vele apróságok, és hogy ez az én saját hülyeségem.. Jobb lett volna türelmesebbnek lenni, stb.. De tudom, hogy ha megint összejönnénk, akkor megint előjönnének és attól nem lenne senkinek sem jobb.. Nagyon-nagyon remélem, hogy keveset fog "szenvedni", gyorsan rendbejön és talál magának valakit, akivel egyformán fogják egymást szeretni.
2012. júl. 30. 08:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szakítottam azzal az idiótával...:

Sírtam és szomorú voltam, de nem a szakítás ténye miatt. Hanem azért mert képtelenség volt vele együttélni, és nagyon sokszor összetörte a szívem, tök magányos voltam mellette.

Eleinte tök jó és reményteljes volt minden. Aztán mikor nyeregben érezte magát, alig foglalkozott velem. Ha szóvá tettem, nem vette komolyan, ha sírtam, akkor undorítónak tartott. Én meg úgy gondoltam nem fogok vele magányban élni. Ennél azért többet érdemlek. Sajnáltam az elpazarolt sok évet, azt, hogy nincs kit szeretni, nincs kitől szeretetet kapni, miközben mindez annyira egyszerű lett volna. Ezt sajnáltam, ez okozta a fájdalmat.

Maga a szakítás, hgoy eldöntöttem, hogy kiszállok, inkább megkönnyebbülés volt, esély arra, hogy találok mást, aki rendes... De mondom, a szakítás így sem könnyű...

2012. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bollocks ***** válasza:
Azért félsz a magánytól, mert a szívszerelmed (K.T.), akivel -idézem- "majdnem összejöttünk, mondta hogy ne csináljam", közben boldogan töltögeti fel a képeket a jelenlegi párjával, és így a remény, hogy összejöhetsz vele, elhalványult?
2012. júl. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki szakít, az pont annyi fájdalmat él át, mint akivel szakítanak. Csak épp ő már régebb óta gyászolja a kapcsolatot, így a szakítás idejére már kicsit túljut rajta, épp ezért is tud szakítani, mert már "kívülről" nézi a dolgokat, kicsit hűvösebb fejjel.
2012. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki szakít egy ideig azért szerette a másikat, csak elmúlt, azért még szomorú, de sokkal hamarabb kiheveri az ember mintha vele szakítanak ez biztos.
2012. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy előbb kiheveri a szakító fél.Utolsó esetem: velem szakítottak,megzuhantam 1hónapra mint az állat,senkinek nem kívánom.Most már jobb valamivel,azt is megbírtam állni,hogy ne jelentkezzek nála 2hétig.Neki ez furcsa volt,sms-t írt,amiből leszűrhető hogy forrong magában,próbálna megbántani,legbelül ideges.Magára lehet ideges,mert rossz döntést hozott,és előbb-utóbb erre rá fog jönni.De belőlem már nem tud heves érzelmeket kicsikarni,túl vagyok a nehezén talán.
2012. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ és a segítséget!
2012. júl. 31. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!