Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után szexpartner?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után szexpartner?

Figyelt kérdés
Szerintetek működhet egy olyan hogy szakítottok több éves kapcsolat után mert kihűlt a szerelem de szexre összejártok?Volt veletek már ilyen?És mi lett a vége?Èn még szeretem egy kicsit az ex pasim és régen is így indult a kapcsolatunk hogy összejártunk...nem tudom de mással meg nem akarok összefeküdni ezért gondoltam erre.Mi erről a ti véleményetek?
2012. júl. 28. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem működhet, mivel nem véletlenül szakítottatok. Erre mást kell keresni, főleg, ha el akarod felejteni. Én csak szexre biztos nem jönnék össze azzal, akivel szakítottam.
2012. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szakítás lett a vége biztos nem működött a kapcsolat. Szexel viszont nem lehet meggyógyítani a meggyógyíthatatlant. Lehet, hogy ő nem menne bele, és így csak lejáratod magad.
2012. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha egy buliban összefutunk és az lesz a vége?Az mit jelentene azt hogy még érez valamit vagy ez nem jelentene semmit?Milyennek kell amúgy ilyenkor lenni?Játszam el hogy nem érdekel?
2012. júl. 28. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elhidegültetek, és ez mindkettőtök részéről így van, akkor tényleg összejárhattok szexelni, nincs akadálya... csak nehogy egyikőtök többet akarjon a szexél!
2012. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen, de utána az exem belém esett ismét... próbált féltékennyé tenni, meg stb utána egy nagy vitát kiharcolt és most úgy állunk már hogy hetek óta nem beszélünk
2012. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!