Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Egy barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egy barátom barátnőjére bukkantam egy szexpartner kereső oldalon.

Figyelt kérdés
Biztos, hogy a lány van a képeken, a telefonszám ugyan nem egyezik, de felhívtam és tényleg ő vette fel, nyilván másik telefonja van erre a célra. Véleményt is írnak a lányról, tehát régebb óta csinálhatja ezt. Én sokkot kaptam, nem tudom mit csináljak.
2012. jún. 28. 03:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%

fenyegesd meg, hogy beköpöd...pár évig ingyen numera!

A haverod miatt meg ne legyen bűntudatod...a csaját jópáran kezelgethetik!

2012. jún. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szólj a barátodnak... hülye kérdés.
2012. jún. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

dehogyis...nehogy szólj neki

zsarold meg a csajt :D

a végén lehet a haveroddal ketten fogjátok erelni a csajszit

2012. jún. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 páff.. ***** válasza:
..."a lányok a lányok angyalok"... :DDD
2012. jún. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

De mégis miért kaptál sokkot?


Magánügye, a saját dolga... Ne legyél már ennyire álszent. Lehet nem egyetérteni vele, de mi van, ha majd egyszer ő nem fog egyetérteni akármivel, és nekiáll tenni ellene, hogy te azt ne csináld??

2012. jún. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

1. Te mit kerestél egy szexpartner kereső oldalon???

2. Ne szólj a barátodnak (lehet-de nem biztos- hogy tud is róla már)

3. Ez a csaj magánügye, felesleges a sz@rt keverni

2012. jún. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én mondjuk, ha jó haver, azért szóba hoznám.

Qrva gáz, ha nem tud róla, és nagyon magába zuhanhat, ha bele van esve a csajba, de minél később annál rosszabb.

Ha tud róla, hát akkor tud, vállalta eddig is a kockázatot, ne csodálkozzon, ha kiderült. Ha szégyelli, így járt.

2012. jún. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6-os: mér talán nem nézelődhet az ember egy szexpartnerkereső oldalon, vagy mi?
2012. jún. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért megnyugtató, hogy ennyi ember leszarja a barátját, majd rájön magától az eljegyzés előtt, hogy a csaja egy utolsó féreg ribanc. Legalább alkoholista lesz a csávó.

Most mit kell kétszínűsködni, megjátszani, hogy nem tudod, mert biztos széllené. Ez eddig is benne volt a pakliban..

2012. jún. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*szégyellené
2012. jún. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!