Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Egy barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egy barátom barátnőjére bukkantam egy szexpartner kereső oldalon.

Figyelt kérdés
Biztos, hogy a lány van a képeken, a telefonszám ugyan nem egyezik, de felhívtam és tényleg ő vette fel, nyilván másik telefonja van erre a célra. Véleményt is írnak a lányról, tehát régebb óta csinálhatja ezt. Én sokkot kaptam, nem tudom mit csináljak.
2012. jún. 28. 03:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Ne mondd ki konkrétan, csak próbálj meg utalni rá pl.: minden rendbe a kapcsolatodba, 100% megbízol a lányba? Vagy vmi ilyesmi :D
2012. jún. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez pontosan mitől is kérdés? Az ember a barátját nem tartja hazugságban. Gondolj bele, te mit éreznél, ha kiderülne, hogy a barátod tudott a párod kis titkairól, de nem mondta el.


Döntsd el, hogy ki a fontos számodra, a csaj, vagy a barát.

2012. jún. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Megirnad privibe hogy hol talaltad, es hogy hivjak(az oldal es nev)!!
2012. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a nők 90%-a ilyen. Mennyi példát ismerek erre... és az a baj életben is, nem csak képeken meg videókon (olyat is láttam, hogy felvették, ahogy megcsalja a barátját). Vigyázni kell nagyon!
2012. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
63%

Ez a lány magánügye, tehát nincs jogod beleszólni, hogy mit csinál.

Ha a barátod annyira jó barátod, akkor küldd el neki a linket, írd le, hogy van egy kis hasonlóság a ... és hagyd rájuk a dolgot.

2012. jún. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy a tudtára kell adni, kivel van.

De mi az, hogy magánügye? Itt sokan el vannak tévedve.

Nem magánügy, ha valaki tönkreteszi a barátomat!

Lehet neked magánügy az is, ha valami féreg szidja az anyádat, végül is azt csinál amit akar, magánügye.

2012. jún. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!