Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez oké? Jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez oké? Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal, aki eléggé csúnyán (el)bánt velem, nagyon nagy csalódáson mentem keresztül. Az összes barátom megutálta a srácor, kb senki se beszél vele, ha nem muszáj, pedig én nem mondtam róla semmi rosszat, csak látták, hogy mennyit szenvedtem mellette.

Van viszont egy barátnőm, aki ugyanúgy tudja, hogy ártott nekem a srác, de ugyanúgy viszonyul hozzá. Kommentelget neki, likeolja minden kiírását.

Megjegyzem nincs köztük semmi! Nem olyan a csaj, csak engem az zavar, hogy ha pl az én barátnőmmel csinálná ezt a volt pasija, én nem szívesen szólnék a sráchoz, nem jópofiznék vele...

Engem ez eléggé bánt. Úgy érzem, mintha nem az én pártomon állna a saját barátnőm.

szerintetek jogosan érzem?


2012. aug. 2. 21:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
69%
Én azért csak kiváncsi lennék h mit csinált a srác, mert lehet h a barátnőd nem látja olyan szörnyűnek a többi haverod meg szimplán csak a csicskád. Ha ő nem látja olyan rossznak és fontos neki h a sráccal is jóban maradjon akkor ennyi. Ha nem tetszik ne barátkozz vele. Nem várhatsz el tőle semmit mert önálló ember nem pedig az utánfutót v a csicskád
2012. aug. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%

Szia! Én meg tudlak érteni. Gondolom, azért, mert kicsit hasonló velem is volt.


Nekem 2 évig tetszett egy pasi, eleinte én is neki, de utána nem lett belőle semmi, sőt a pasi elég gerinctelen módon viselkedett. Barátnőm persze végigasszisztálta az egészet, és ő a végén azt mondta, szerinte nem is volt gerinctelen a pasi. Jó, mindegy, nem fontos egyetértenünk, meg is mondtam neki. De aztán egyszer-kétszer előfordult olyan, hogy miután a pasi közölte velem, hogy nem lehet köztünk semmi, utána még folytatta a fészbukon a "haverkodást" (mármint a csávó): lájkolgatott, kommentelt néha. A barátnőm meg lájkolta néha egy-két kommentjét a pasinak.


Mindezt úgy, hogy ők ketten nem is ismerték egymást személyesen, csak mindkettőnek sokat meséltem a másikról.


Hát nekem is sz*rul esett ez, még úgy is, hogy mi nem voltunk egy pár, és hogy a barátnőmnek van párja (szóval nem felszedési szándékkal lájkolta a volt szerelmemet). Néha persze nevetek magamon, hogy húszas éveim második felében járok, és ilyen facebookos dolgokon problémázok. :D


Szerintem igenis jogos, hogy rosszulesik neked. Mert oké, tegyük fel, barátnőd kedvelte az exed mint embert. Persze, nem kell látványosan utálkozni, elvégre kultúremberek vagyunk, de én igenis azt vallom, hogy a Te barátnőd, nem a pasié (még ha egyébként kedvelte is), és igenis kötelessége Veled szolidaritást vállalni, nem pedig a fickót lájkolgatni, kommentelgetni!!! Szerintem nyugodtan megmondhatod neki, hogy ez Neked nem esik valami jól.

2012. aug. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!