Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez oké? Jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez oké? Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal, aki eléggé csúnyán (el)bánt velem, nagyon nagy csalódáson mentem keresztül. Az összes barátom megutálta a srácor, kb senki se beszél vele, ha nem muszáj, pedig én nem mondtam róla semmi rosszat, csak látták, hogy mennyit szenvedtem mellette.

Van viszont egy barátnőm, aki ugyanúgy tudja, hogy ártott nekem a srác, de ugyanúgy viszonyul hozzá. Kommentelget neki, likeolja minden kiírását.

Megjegyzem nincs köztük semmi! Nem olyan a csaj, csak engem az zavar, hogy ha pl az én barátnőmmel csinálná ezt a volt pasija, én nem szívesen szólnék a sráchoz, nem jópofiznék vele...

Engem ez eléggé bánt. Úgy érzem, mintha nem az én pártomon állna a saját barátnőm.

szerintetek jogosan érzem?


2012. aug. 2. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Most ne is haragudj már meg, de a te exed, nem az övé, ha eki így jó, jóba lehet veled is meg vele is. Pont. Nem kell evvel ennyit foglalkozni.
2012. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Mit foglalkozol vele?? Ha az exeddel is jóban volt akkor nem kötelessége megszakítani vele minden kapcsolatot és fújni rá. Ha ezt nem fogod fel akkor nem ő hanem te vagy rossz barátnő.

Sőt. Jobbat mondok. Lehet h ő nem látja olyan szörnyen drámainak a szitut mint te. Lehet h csak túldrámázod

2012. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
te szakítottál a sráccal, nem ő..
2012. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
0%

szerintem meg jogosan esik rosszul, mert ilyet azért énse csinálnék.

De lehet, hogy tetszik a bnődnek a volt pasid, és így nyomul rá, hogy likeolja a kiírásait..De az már régen rossz lenne, ha rámenne az exedre.

De az a biztos, hogy mondd meg bnődnek, hogy neked ez rosszul esik, beszéld meg vele, ne tartsd magadban.

2012. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
harmadik válaszoló: Épp ezt mondom...nem én szakítottam, kiba*zott velem most nem fogom leírni mi történt de mindenki látta a környezetemben. és ez nem olyan, hogy miért ne lehetnének jóba... én se lennék a barátnőm exével aki mondjuk átba*zta volna barátnőm fejét. ezen van a hangsúly. lehet hogy jóban voltak de emberileg írta le magát ezzel a srác és az összes barátom érezteti vele h nem volt oké amit tett. de ez a barátnőm aki beszélget vele azóta, egyáltalán nem az jön le, mintha mellettem lenne. és ez már bonyolultabb kérdés..barátság az számomra olyan hogy kiállunk a másikért és nem jópofizunk annak aki átbas*ta a másik fejét!
2012. aug. 2. 21:29
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Egy kis hisztis pics vagy. Semmi több nem történt
2012. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
nekem is rosszul esett volna... egyébként szerintem a bnődnek bejön a volt barátod...
2012. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 renji7575 ***** válasza:
82%

A leírásodbol azt veszem észre hogy kb tizenéves lehetsz..

Mit érdekel téged hogy a bnőd like-olgatja a volt pasid comment-jeit.. ő dolga. Szerintem te nagyon csak úgygondolod hogy körülötted forog a világ.

Magadat előbre tartod mint bárki mást.

Vajon azért beszélget vele mert tudja hogy mennyire bízol meg benne és azt óhajtja tükrözni??

vagy netán a sráccal csak úgy beszélget mert kijön vele.

ne neked fájjon ha xy elesik

2012. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

a kérdezőnek az fáj, h a barátnője nem lojális hozzá.

ha az egyik barátnőmmel kicseszik egy hapsi, tuti messze elkerülném, vagy legalább diszkréten csinálnám, mert szemét dolog barátnő létedre így megbántani a másikat.

2012. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen nem is barátnő
2012. aug. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!