Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire tippeltek, mi lesz ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire tippeltek, mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

8 éve vannak együtt, 4 éve együtt is élnek a fiú lakásában. Szó sincs eljegyzésről, esküvőről, gyerekvállalásról. (Lány 26 éves, fiú 32)

Tapasztalatok?


2012. júl. 30. 15:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
71%

"De tudjátok ez az az oldal, ahol mindent meg lehet kérdezni, kicsikéim!:)"


Igen, kérdezni lehet olyan dolgokat, amire értelmes választ lehet adni. Ha azt kérdezed, mi lesz ebből, arra komolyan itt vársz választ? Honnan tudjuk?

A "mit tippeltek" nem kérdés. Gondolom nem 20 "együtt maradnak" és 20 "nem maradnak együtt" választ vársz. Ha igen, akkor azért kár volt feltenni.

Ha meg véleményeket kérsz, akkor pontosan azt kaptál. ...kicsikém! :DD

2012. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Na ez a baj, ha mai világban egy 32 éves felnőtt férfinek nem kell család, mert MÉG ráér...de ugyanez a nőknél is...:(

Amúgy nem is a papír...meg a hacacáré...Nálunk sem volt semmmi extra. Csak az h felvállalni a másikat...Ez a mai világban olyan "nehéz"??

2012. júl. 30. 16:11
 23/26 A kérdező kommentje:

Direkt szépen írtam 80%os, és úgy fogok írnia a közeljövőben is. De megjegyzem halkan, hogy oda is írtam a kérdéshez, h "tapasztalatok?".

Hát ha neked nincs ilyen, NE írj, okszi? Ennyi csak..látod, nem nehéz...:)

2012. júl. 30. 16:12
 24/26 anonim ***** válasza:

De, van tapasztalatom!

Mégpedig az, hogy semmi szükség házasságra ahhoz, hogy jól éljenek együtt emberek, másik oldalról pedig a házasság sem garancia semmire.


A gyerek meg... vagy akarnak, vagy nem.


De továbbra sem értem, hogy mi közöd neked ehhez?

Tipikus sz*rkavaró vagy...

2012. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A felvállalás és a házasság 2 különböző dolog a saját világnézeted nem kell ráerőltetni másra....nem kell lenézni azt aki nem olyan életformát választ mint te egyébként is akár mennyire közeli rokon nem láthatsz bele a kapcsolatukba mert az az övék....
2012. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Csak egy papír, a felvállalás nem erről szól.

Én sem tervezek házasságot, de azt viszont igen, hogy még több évtizedig barátnőmmel leszek :) El kellene fogadnod, hogy mindenki másféle igényekkel rendelkezik!

2012. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!