Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan törhetnék ki ebből?

Hogyan törhetnék ki ebből?

Figyelt kérdés

Kicsit összejöttek most a dolgok, és szeretnék lépéseket tenni, hogy megváltozzon a helyzetem, de nem tudom, hogy merre indulhatnék.

Nem érzem valami jól magam itthon, szeretem a családomat, de olykor-olykor összeférhetetlenség alakul ki, ami úgy érzem egyre gyakoribb. Anyum iszik ráadásul, amit sokszor elég nehéz elviselni. Legszívesebben ilyenkor mindig elmennék innen, de nem tehetem meg.

Suliba járok, szeretnék mellé valami munkát , de nem nagyon találok olyat ahová megfelelnék.

Barátaim már nem nagyon vannak, nem tudom hol kezdhetnék újabb kapcsolatok kiépítésébe. 2 barátnőm volt , akikkel mindig tudtam menni mindenfelé, de ahogy telt az idő és felnőttünk, megváltozott a helyzet, mostanra már csak az egyik maradt meg, de ő is vidékre költözött és ritkán tudunk csak találkozni.

Eléggé egyedül érzem magam, szeretnék valami hasznosat csinálni, vagy ha nem is hasznosat, valamit ami feldob, és kirángat ebből, mert egyre nehezebben viselem, hogy kezd minden napom ugyanúgy telni.. Elég monoton :S


Egy elkeseredett lány


2012. júl. 11. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Találkozzunk ;)
2012. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.Én is ugyanebben vagyok.Próbálok barátokat szerezni,de nekem ez egyszerűen nem megy,kész.
2012. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha valahogy tudnál munkát szerezni, az lenne a legjobb, mert ott tudnál ismerkedni, barátkozni. Az nem jó, ha otthon vagy és "nem csinálsz semmit". Attól el is hiszem, hogy rossz kedved van. Vagy beszéld meg a barátnőddel, hogy utazzon el hozzád vagy fordítva.
2012. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valami önkéntes munkát vállalni (állatmenhely, beteggondozás, gyermekfelügyelet...stb), igaz pénzt nem kapsz érte, de legalább kapcsolatokra szert tehetsz, az önbizalmat is erősítheti, talán barátokat is találsz.
2012. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló, felköltöztem Pestre, minden barátnőm otthon maradt. Nehezen barátkozok, pesten nincs egy barátnőm se,pedig nagyon szeretnék, mindennapom munkából főzésből és házimunkából áll,baromi unalmas és páromon kivül nem nagyon van kivel beszélgetnem.


Ui: ha valaki pesti nő és hasonlóan van az irhat :)


22/N

2012. júl. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nagyvárosban laksz? vagy kisebb településen?


regisztrálj diákszövetkezetbe, akár több helyre is, aztán csak lesz valami meló, ahol megismerhetsz új embereket, pénzt kereshetsz, megalapozhatod a jövődet. a munkatapasztalat sokat számít, szóval menjél, nyomuljál, csináld, mielőtt még beleragadsz ebbe a posványba.

2012. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem sikerül kimásznom ebből minél hamarabb. :)
2012. júl. 12. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!