Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire tippeltek, mi lesz ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire tippeltek, mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

8 éve vannak együtt, 4 éve együtt is élnek a fiú lakásában. Szó sincs eljegyzésről, esküvőről, gyerekvállalásról. (Lány 26 éves, fiú 32)

Tapasztalatok?


2012. júl. 30. 15:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Kitudja... lehet hogy megunják, lehet hogy együttmaradnak, lehet hogy jövőre már gyerekük lesz, de lehet hogy 5 év múlva házasodnak... Rengeteg lehetőség van.
2012. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanannyi az esélye annak, hogy őt elhagyja a pasija, mint az, hogy téged elhagy a férjed. Csak neki nem kell ebben az esetben a válópert végigcsinálni. Nem attól szeret valaki valakit jobban, hogy aláírt egy papírt...
2012. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Semmit nem keverek, a lánnyal nem is beszélek erről. De tudjátok ez az az oldal, ahol mindent meg lehet kérdezni, kicsikéim!:)

Én csak attól félek, h mivel semmi sincs szóba náluk, se házasság, se gyerek, a fiú nem is gondolja komolyan, csak ellébecolnak egymással jópár évet. 32 éves, hát mire vár?? Hogy 40 évesen legyen apa??

2012. júl. 30. 16:03
 14/26 A kérdező kommentje:
Az én férjemet meg a kapcsolatomat hagyjuk ki ebből, ez sem ide tartozik. Az írjon már,aki TUDJA értelmezni a kérdést, köszönöm!!
2012. júl. 30. 16:05
 15/26 anonim ***** válasza:
36%

1. Honnan tudjuk, mi lesz belőle? Lehet, hogy szétmennek holnap, de az is lehet, hogy 100 évig boldogan élnek.

2. Mi közöd hozzá? Minek szólsz bele? Ha nekik ez így jó, akkor neked ebbe semmi beleszólásod nincsen.

Ha pedig érintett vagy, akkor a másik féllel beszéld meg, ne idegenekkel.

2012. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell félni ettől! Bízni kell bennük, úgyis tudják, hogy mit csinálnak! MI 15 éve vagyunk együtt, se házasság, se gyerek... Nem ez jellemzi a kapcsolat komolyságát!
2012. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Kedves 16-os, talán TE vagy az első komolya hsz, aki értelmesen válaszol. Tapasztalat, köszi!

Amúgy meg a húgomról van szó, ha már nagyon nagyon kell, h mennyire közeli rokon...akkor sincs "belelátásom"?

2012. júl. 30. 16:08
 18/26 anonim ***** válasza:

"Én csak attól félek, h mivel semmi sincs szóba náluk, se házasság, se gyerek, a fiú nem is gondolja komolyan, csak ellébecolnak egymással jópár évet."


Miből gondolod, hogy attól, hogy te úgy érzed magad, hogy az élet célja az lehet csak, hogy az ember házasságot kössön és szülő legyen. Lehet nagyon jól érzik magukat kettesben, nincs kedvük milliókat kidobni egy lagzira. Egy 26 éves lány s 32 éves férfi még nagyon nincs elkésve a gyerekvállalással. Én is 26 vagyok, de ha fegyvert tartanának a fejemhez se vállalnék még évekig gyereket, pedig 5 éve van kapcsolatom.

2012. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok 8éve vagyunk együtt 4 éve élünk együtt gyerek házasságról szó sincs mert tökéletes ez így ahogy van...még sohasem veszekedtünk, sőt vitázni sem szoktunk mindent megbeszélünk, majd ha valamelyikükben felmerül felveti és megbeszéljük nem hiszem hogy ennek köze lenne egy szakításhoz...házasságból is ki lehet lépni már nem is olyan bonyolult....

És tudom hogy ő életem párja nem kell ehhez papír és egyéb dolog hogy másoknak bizonygassam, elég hogy én tudom.....

Nem értelek miért lenne nekik más ha összeházasodnának...

2012. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
75%

"Amúgy meg a húgomról van szó, ha már nagyon nagyon kell, h mennyire közeli rokon...akkor sincs "belelátásom"?"


--> NINCS!!

A saját életeddel foglalkozz.

2012. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!