Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párkapcsolat télleg ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat télleg ilyen, vagy ez csak valami spec eset?

Figyelt kérdés

Amióta barátnőm van, úgy érzem, hogy nem vagyok igazán szabad időtöltésileg. A hobbijaimat sem csinálhatom nyugodtan. Van, amit kifejezetten rossz szemmel néz. Meg az is a baja, hogy szerinte fontosabb ez vagy az, mint ő. Amikor azt mondtam, hogy majd szeptembertől a suli miatt valszeg nem lesz annyi lehetőségünk találkozásra (mert messze lakunk egymástól és nekem télleg kemény a suli), akkor eléggé kiakadt.


Ez mennyire normális? Régen mintha jobban éreztem volna magam és azt csináltam amit akartam, oda mentem ahova akartam. Azt hittem, ha lesz barátnőm jobb lesz majd, meg támogatni fog és építőleg hat rám. De most nagyon nem érzem így. Kb semmiben sem hajlandó részt venni és ha meg nélküle csinálom akkor mintha az lenne a baj


2012. júl. 28. 10:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, rosszul választottál. Én 27 vagyok, de amit megálmod egy férfi (segítő társ), még nem jutott ki nekem. Sz*rul választottam barátnőket eddig.


Szóval lehet a második barátnőd normális lesz, de lehet a tizedik sem. Ez egy ilyen dolog.

2012. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a való életben! :)

Biztathatnálak, hogy lesz ez még jobb is...de az én tapasztalatom az, hogy nem lesz jobb. Sőt, egyre rosszabb lesz.

Egy párkapcsolat pont, hogy arról szól, hogy most már nem csak magamat nézem, hanem a másikat is. Ezért nagyon is fontos a kompromisszum. A gond ott kezdődik, amikor az egyik csak kapni akar, de szarik rá, hogy adjon is valamit. (nem tárgyakra értem, hanem a kompromisszumra)

Sajnos nagyon kevesen képesek valóban jól működő párkapcsolatot fenntartani.

2012. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Fontos dolog a kompromisszum, de amit pl az első válaszoló (81%-os nő) írt, ott nincs miből kompromisszumot kötni. A palija csak magát szerette, semmi nem érdekelte a világon, a nő meg akart közös nevezőre jutni, csak éppen a semmiből nem lehet.
2012. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Első barátnőm és több, mint 2 hónapja járunk. Nagyon rosszul esik, hogy ilyen
2012. júl. 28. 10:58
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, újra kérdezem:


1.) Mi alapján, miért választottad őt?

2.) Van egyáltalán közös bennetek? Ha igen, mi?

2012. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Hanariko ***** válasza:

Nem speciális az eset, sok ilyen van, de nem ez a normális. Az lenne a normális, amit magadban érzel, hogy támogatnia kéne (vagy minimum elfogadni), és nem kiborulnia ha egy napot nem vele töltesz.

Neki nincsenek barátai? Hobbijai? Amíg te is elvagy, addig ő is csinálhatna valamit egyedül, tőled külön. Ez nem lehetésges?

2012. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!