Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van? Hogy tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Hogy tudnék hatni rá? :S

Figyelt kérdés
Úgy érzem a párkapcsolatomban van egy probléma ami engem nagyon zavar. több mint 4 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, szoktunk veszekedni, és megbeszéltük hogy mindig elmondjuk a másiknak ha valami nem tetszik. így is tesszük. a baj csak az hogy ő sosem kér bocsánatot. én minden szirér szarér bocsánatot kérek, de komolyan még azért is ha mondjuk csak kések egy picit. de úgy érzem ő erre nem képes vagy nem tudom. mikor én mondom neki ha valami bánt és nem tetszik akkor..akkor nemis tudom egyszerűen nem tudja beismerni. vagy elkezd védekezni, meg kimagyarázni vagy rám terelni a gyanút vagy csak "ok mindegy nem akarok veszekedni". a 4 hónap alatt egyszer volt egy őszinte bocsánatkérése, akkor is úgy hogy veszekedtünk (hozzáteszem akkor is én éreztem magam megbántva), szakítottunk majd újra összejöttünk 1 napra rá és akkor. de akkor is úgy hogy én kezdtem a bocsánatkérést amiért bunkó voltam vele miközben veszekedtünk és csak ezután ő...nekem elég lenne ha csak kibökne egy bocsot és hogy miért volt. semmi több..

2012. júl. 27. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A folyamatos veszekedés általában azt jelenti, hogy teljesen más az életfelfogásotok, ergo, nem illetek össze. Ezt el lehet húzni még egy darabig, vagy pedig elfogadni, és aszerint cselekedni.
2012. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon apró dolgokon veszekszünk, jobban mondva hangyából csinálunk elefántot..én nem voltam olyan hogy kis dolgokon felakadjak, de ő ilyen és az idő során valami miatt énis ilyen lettem..de a lényeg a bocsánatkérés. ha ő sértődik meg nekem nem esik nehezemre bocsánatot kérni. neki igen.
2012. júl. 27. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Két különböző egyén vagytok. Egy átlag ember a hibáit csak nagyon ritka esetben képes beismerni, inkább hárít, vagy megmagyaráz. Ha a hibákat képes vagy beismerni önmagadnak, az egy nagyon jó tulajdonság, csak ezt nem másokért csináld, hanem önmagadért. Ezt vagy képes elsajátítani valaki, vagy nem.
2012. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én a hibáimat azért ismerem be neki mert szeretném ha látná rajtam hogy érdekel hogyan érez és hogy lássa rajtam hogy megbánom. kérdeztem már tőle hogy érdekli e egyáltaláán hogy érzek, amikor úgyérzem megbántott, aztmondta igen, de a cselekedetei nem azt mutatják. akkor nem csak hárítani akarná a témát.
2012. júl. 27. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ne kérj bocsánatot, amit nem követtél el. Ne légy papucs, az isten szerelmére, te is egy emberi lény vagy. Egy párkapcsolatba az a legrosszabb, ha az egyik félnek meg kell alázkodnia a másik miatt. Az még rosszabb, ha az egyik ezt el is várja a másiktól. Kezd hozzászokni, hogy te mindent megteszel érte, légy agresszívabb, és mutasd ki azt, ami benned van, ne csak a visszavonulót lássa.
2012. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!