Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezzel tudok rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel tudok rá hatni? :_ (

Figyelt kérdés
szia, bocsi hogy tegnap dühös voltam, csak rosszul esett hogy ilyen lettel pár nap utan.. amióta beszélünk sokkal jobb kedvem volt, vidámabb voltam mindennap lehet hogy párszor apám miatt kiborultam és önsajnáltatásnak tünt de nem az volt neharagudj ezért..és alig vártam hogy beszélhessünk, szinte csak miattad jártam fel msn re meg stb.. ez idő alatt amig beszéltünk egy csomót, nagyjábol megismertelek.. azthiszem anniyra megkedveltelek hogy szerelmes is lettem.. lehet ezután nem fogsz velem többet beszélni de remélem megérted :S.. nem, nem azert akartam veled találkozni mindíg mert fel akartalak szedni.. hanem mert meg akartalak ismerni személyesen is.. és nem csalódtam.. kedves voltal olyan amilyenre szamitottam... csak én nem tudtam magamat adni mert féltem hogy azt fogod hinni hogy nyomulok..szóval remélem meg értessz engem.. lehet te sem most ,és sohasem éreztél többet barátságnál, de azt hittem jól érzed magad a társaságomban, nagyon jókat beszélgettünk szerintem.. lehet rosszul döntöttem hogy most ezt leirom neked.. de nem birtam már továb.. sajnálom ha ezzel vége a barátságunknak, nem ez a célom vele.. én így érzek.. köszönöm ha megérted, aztis elfogadom ha elutasítassz. sajnálom..:(
2011. jún. 14. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kire?
2011. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kicsit romantikusabbra venném lányként nem hatott meg....bocsi

19L

2011. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
HA elolvastad volna az apróbetüs részt Te is tudnád :)
2011. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát hogy kire, az szerintem egyértelmű egyépként lányról van szó.. /romantikusabbra? hogy érted?:):(
2011. jún. 14. 13:57
 5/12 anonim ***** válasza:
dobj egy msn-nt és segitek.
2011. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
egyébként*
2011. jún. 14. 13:57
 7/12 A kérdező kommentje:
add meg te és felveszlek:)
2011. jún. 14. 13:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Hááát szerintem nem nagyon,ha nagyonnagyon lelkis,akkor talán...de ezzel biztos semmit nem fogsz elérni,max annyit,hogy elutasit :)
2011. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
b.zs.brigi@hotmail.com
2011. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szerintem eléggé érzékeny lány,és ismer és tudja hogy másnak ilyeneket nem írok, sokat jelent nekem.. nehéz is ezt igy kijelenteni mert tudom hogy el is utasíthat.. de nemtudom hogy mondhatnám el neki..
2011. jún. 14. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!