Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezzel tudok rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel tudok rá hatni? :_ (

Figyelt kérdés
szia, bocsi hogy tegnap dühös voltam, csak rosszul esett hogy ilyen lettel pár nap utan.. amióta beszélünk sokkal jobb kedvem volt, vidámabb voltam mindennap lehet hogy párszor apám miatt kiborultam és önsajnáltatásnak tünt de nem az volt neharagudj ezért..és alig vártam hogy beszélhessünk, szinte csak miattad jártam fel msn re meg stb.. ez idő alatt amig beszéltünk egy csomót, nagyjábol megismertelek.. azthiszem anniyra megkedveltelek hogy szerelmes is lettem.. lehet ezután nem fogsz velem többet beszélni de remélem megérted :S.. nem, nem azert akartam veled találkozni mindíg mert fel akartalak szedni.. hanem mert meg akartalak ismerni személyesen is.. és nem csalódtam.. kedves voltal olyan amilyenre szamitottam... csak én nem tudtam magamat adni mert féltem hogy azt fogod hinni hogy nyomulok..szóval remélem meg értessz engem.. lehet te sem most ,és sohasem éreztél többet barátságnál, de azt hittem jól érzed magad a társaságomban, nagyon jókat beszélgettünk szerintem.. lehet rosszul döntöttem hogy most ezt leirom neked.. de nem birtam már továb.. sajnálom ha ezzel vége a barátságunknak, nem ez a célom vele.. én így érzek.. köszönöm ha megérted, aztis elfogadom ha elutasítassz. sajnálom..:(
2011. jún. 14. 13:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok csaj de szerintem ha ezen kissé javítanál talán túl nyálas és érzelgős lenne és azt gondolná, hogy ez már sok igy.Bár ez nagyon egyén függő ha barátok voltatok bizonyára tudod, hogy szereti ha nagyon nyalis vagy vagy nem.Ezt már te tudod, remélem segítettem!
2011. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
hát igen segítettél:) érzelmes típus lehet nem venné rossz néven ezt a stílust..
2011. jún. 14. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!