Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinaljak, mert foggalmam sincs?

Figyelt kérdés
Szoval.A baratnom falun tartott egy bulit es meghivott engem is.Ott talalkoztam egy fiuval.A buli utn jott anya es hazavitt engem meg a baratnoimet. Ra 1 hetre fb-n bejelolt akkor elkezdett irogatni.bevallotta hogy kedvel meg ilyenek.En nem nagyon kedvelem ot.Kerdezte is ha osszejonnek-e vele,en nem valaszoltam. 15vagyok es a fiu 13. :| ez a masik ok.

2012. júl. 27. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ha nem akarsz vele összejönni, akkor mondd meg neki, hogy tárgytalan.
2012. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat. Vagy te úgy gondolod, hogy ha valaki szerelmet vall akkor hozzá kell menned feleségül?
2012. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igazából én sem értem a problémádat. Mondd meg neki nyíltan, hogy nem, ne haragudjon. Ennyi. Ne játssz az érzéseivel!


16/L

2012. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mond meg hogy te nem érzel semmit! vagy hivatkozz arra hogy idősebb vagy sokkal...
2012. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!