Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális úgy egy párkapcsolat, hogy a lány 14 éves, a fiú meg 19?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 23:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem, túl nagy a különbség még ebben a korban. Testi-lelki egyaránt.

F/16 (milliószor leírtam(tuk), szóval nem részletezem)

2012. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

ezek a mai 14 éves lányok úgy néznek ki mint régen a 24 évesek

szerintem meg ez nem normális

2012. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát ez attól is függ hogy néznek ki. Ha nem látszik akkor szerintem elmegy. De ha csajt fiatalabbnak is nézik néha akkor elégé gázos. Úgy jó ha csaj kicsit idősebbnek néz ki.
2012. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ennyi évesen nagyon nagy a korkülönbség. ráadásul sok lány 18 éves korig kb. nem is akarja a szexet, aminek a 19 éves lehet h nem örül. de akkor is durva lenne ha még szex is lenne egy 14 és 19 éves között.
2012. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

NAGYON NAGYON, eszméletlenül szeretjük egymást. Tényleg. A barátom mondta, hogy a szexszel addig vár, ameddig szeretném.

Ja, és mindketten körülbelül 16nak nézünk ki..:D

2012. júl. 26. 23:56
 6/18 anonim ***** válasza:

"Nem, túl nagy a különbség még ebben a korban. Testi-lelki egyaránt.

F/16 (milliószor leírtam(tuk), szóval nem részletezem)"

Mi a tökömért írod le milliószor te irigy kutya?! Azért mert neked nem jut szerelem, másnak se jusson?! Bekaphatnád az összes ilyen degradáló barommal együtt!


5 év nem a világ vége. Egy 19 évessel amúgy is százszor jobban jársz, mint egy kis nyomi 16 évessel! Úgyhogy teljesen normális.

2012. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha agyilag is azon a szinten vagytok mind a ketten, akkor jó. Egyébként ő most érettségizett, te pedig most kezded a gimit/középsulit. NEM JÓ!! Fogjátok fel, neki más élete van mint neked... vagy ezért, vagy azért. Ő lassan felnőtt férfi, te pedig csak egy taknyos kölyök vagy... Akárcsak én, nem bántásból mondtam.

Üdv, F/16, első

2012. júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Max szórakozna veled. 19 éves létemre szégyen szemre már én is kavartam 14 éves lánnyal, de akk részeg voltam. 1000x megbántam már:(
2012. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Sokkal nagyobb a korkülöbnség 14-19 évesek között, mint 20-25 éveseknél. Ez abból adódik, hogy 14 éves korban változik az ember a legtöbbet. Egy 14 éves szinte gyerek, egy 19 éves pedig akár önálló háztartást is vezethet.


Más fejlettségi szinetn álltok, és az élettől is mást akartok. A 14 évesek saját maguk változásának felfedezésével foglalkoznak (sokan azt sem tudják, mi az a szerelem, csak azt hiszik, hogy szerelmesek), a 19 évesek fejében pedig csak a szex jár. Ezért veszélyes a nagy korkülönbség, mert az idősebb gyakran kihasználja a tizenéveseket.


De ha önzetlenül és őszintén szeretitek egymást, ki vagyok én, hogy megítéljelek benneteket?

2012. júl. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Amikor én 14 voltam barátom 15 volt (2 éve) így nálunk jól jött ki, de 14 és 19 hát nemtudom. Az a baj hogy most fogsz legtöbbet változni, és mivel ő már tulajdonképp felnőttnek számít, nemhiszem hogy egy érzelmileg csapongó kamasz kell neki barátnőnek. Figyelj, nem sértésből de szerintem nem lesz hosszú, túl sok ütközésetek is lehet dolgokban, nameg szüleid mit szólnak hozzá?

Ő már lassan elköltözik otthonról, vagy egyetemre megy, ahol a legnagyobb csajozás stb. megy, te pedig most mész középiskolába. Nem biztos hogy olyan jó ötlet ez, mint ahogy most látod.

Figyelj, próbáljátok meg, de vigyázz hogy ne fájjon ha esetleg dobni fog, mert ennek elég nagy esélye van ilyen korkülönbséggel (ami késöbb nem lenne baj, de gondolj bele most még elég sok, nameg szexuális téren is többet vár el (most nem konkrétan szexre gondolok de orál, vagy petting stb) valószínűleg mintha egy korodbelivel lennél. Bár a mai világban már lehet normálisabbak az idősebbek mint a sok 15-16 éves akik sorra dobálják ki a csajokat...

Remélem segítettem valamiben is :D

2012. júl. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!