Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak vele? Nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele? Nincs szívem hozzá.

Figyelt kérdés

Igazából szeretem, de most egyedül akarok lenni, idegesít, még így is, hogy heti 2x találkozunk. Amúgy 7 hónapja vagyunk együtt.

Ő nagyon szeret engem, volt már pár nagyobb veszekedésünk, ami azzal zárult, hogy kidobtam, de indig visszasírta magát, írt nekem verseket, én meg megbocsájtottam..

De már idegesít minden, amit csinál.


Hogyan szakítsak vele? Nehéz így, hogy szeretem, de nem megy együtt sem...


17/L


2012. júl. 27. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
akkor most szereted vagy nem?
2012. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul én vagyok az első barátnője.. :(
2012. júl. 27. 20:47
 3/13 A kérdező kommentje:
Szeretem, de most egyedül akarok lenni.
2012. júl. 27. 20:47
 4/13 anonim ***** válasza:
hagyj neki időt, mondd hogy most kicsit egyedül akarsz lenni, legyen szünet. szerintem neméri meg szakítani ilyen fellángolás miatt
2012. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
vessz össze vele vmin azt általába ugy könnyeb
2012. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát, szerintem én még nem vagyok megfelelő egy ilyen komoly kapcsolathoz, volt már 9 hónapos kapcsolatom, annak is miattam lett vége, mert egyedül akartam lenni..
2012. júl. 27. 20:54
 7/13 A kérdező kommentje:

Vesztünk már össze párszor, de mindig megbocsájtok neki, nem bírom ki.. :S Mikor ír nekem verseket, meg ilyenek..


Ha nem keresne, könnyű lenne..

2012. júl. 27. 20:55
 8/13 anonim ***** válasza:

akkor minek mész bele kapcsolatokba? -.-


miaz, hogy egyedül akarsz lenni? idegesít? meg szereted is egyszerre?

2012. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az miért nem lehetőség, hogy így megmondod neki, mint írtad? egyedül akarsz most lenni inkább.ennyi.olyan nagy dolog őszintének lenni?
2012. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kb 2 hete elmondtam neki, de akkor is visszasírta magát, olyankor nagy a szerelem részemről is pár napig, aztán megint ELÉG.
2012. júl. 27. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!