Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSÉG! Szakítsak vele vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Szakítsak vele vagy ne?

Figyelt kérdés
Szóval, a pasimmal 2 hónapja járunk,és most ismét lemondott egy randit mert hogy a haverja egy évben egyszer jön el hozá és ezért a héten nem is ért rám...de semmire,eggyátalán nem jelentkezett.egész héten nem bírt volna ki a haverja nélkül pár órát hogy velem legyen!most akkor mit csináljak???ráadásul a multkor közölte hogyha szakítanánk 1 hétnél tovább nem rágódna rajta....és azt is mondta hogy ha választania kellene a legjobb barátja és a barátnője közt akkor a barátját választaná,mert hogy akárki lehetne a barátnője -.-"""""szakítsak vele?
2012. júl. 27. 06:07
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
L/15
2012. júl. 27. 06:08
 2/19 anonim ***** válasza:
Tedd lapátra gyorsan ezt a ratyit!
2012. júl. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Igen, egy kutyához állnak így hozzá, hogy akármelyik lehetne vagy ahhoz se. Nem szerelmes.
2012. júl. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Majd idővel rájössz te is,igaza van a pasidnak. A barátok mellett mindig kitart az ember!!!
2012. júl. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 MarkoG ***** válasza:

A baratság fonros dolog, a legfontosabb, de vagy rosszul írtad le v én vagyok hülye de ha 1 évben 1szer látja akkor ezt megérteném. Mindkettőtökben ott a hiba. 2 hónapja jártok, gondolom ez az első hét mikor ilyen helyzet adódott. Megoldódik hidd el.


Aki meg azt mondja h nem szerelmes az jogos: 2 hónap után még nem alakult ki az igazi szerelem.


Sajnos mi nem mondhatjuk meg h szakíts vele vagy sem. Magadnak kell a,kapcsolatotokat végiggondolni, ha már 2. hónapban szakítani akarsz az szerintem nem jó. Kicsit küzdj érte, láncold magadhoz, hogy ne akarjon elhagyni.


kis mese :

Én most járok a 4 hónapban a barátnőmmel és ez a 3. Hetem h nem látom s alig beszélek vele. Felmerült bennem a szakítás gondolata mert jött egy másik lány aki érdeklődött felém. Kemény gondoljozások és imák után végül a mostani mellett döntöttem mert végülis szeretem, meg bár ezer gondom van azokat meg lehet javítani


Remélem sikerül kitartanod mellette

2012. júl. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szakíts
2012. júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

nem lehetsz ennyire hülye?!?!! a barátját egyszer látja egy évben és szeretett volna vele lenni..a barátság nagyon fontos dolog lehet több ezer kis ringyód de egy igaz barát az sokkal többet ér náluk!miért szakítanál vele mert egyszer nem veled akart foglalkozni...nem lehetsz ilyen önző hogy kisajátítsd magadnak..egyik csajommal is ezért szakítottam mert levegőt nem kaptam tőle....

remélem majd rájössz hogy neki volt igaza és nem neked..


de gondolom ezért le fogsz pontozni mert nem azt mondtam amit hallani akartál..és ennyit fog érni amit mondtam.

2012. júl. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
igen,ezt meg kéne értenem...hétfőn szolt hogy a barátjával akar lenni.Ma csütörtök van és csak annyit szerettem volna hogy legalább facebookon írjon valamit.....de semmi.és azért elég durva dolog azt mondani a barátnődnek hogy "a barátomat választanám"ráadásul ő hozta fel ezt a témát!
2012. júl. 27. 08:51
 9/19 anonim ***** válasza:
Annyiban kiegészíteném a 3. válaszolót, hogy részemről én a kutyámhoz se viszonyulok így.
2012. júl. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor húzza a f.aszára a barátját!
2012. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!