Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szakitsak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dekk010101 kérdése:

Mit tegyek? Szakitsak vagy minden menjen tovább!

Figyelt kérdés

17 éves vagyok egy 4 hónapos kapcsolatba vagyok benne és ugy érzem hogy őőő az igazi de

az az igazság hogy én még új szerelmeket akarok kötni és szabad akarok lenni és nem akarom elkötelezni magam.


2012. júl. 25. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A mondat első része üti a második felét,úgyhogy döntsd el mit is akarsz valójában.Ha nem akarod lekötni magad,lépj tovább.
2012. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Adódnak helyzetek, amiben mindenkinek magának kel döntenie.


Más nem dönthet ebben, mert ez a te életed, ha roszúl döntesz akkor azt csak magadnak köszönheted!!!

2012. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 AndreaMariann ***** válasza:

Hát ha szabad akarsz lenni,tedd azzá magad.

De furi,ha Ő az lenne az igazi,akkor szabadnak kéne érezned magad mellette.Szerintem.

2012. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha Ő az igazi, meg sem fordulna a fejedben az, hogy szabad akarsz maradni. Ha pedig mégis, akkor nem ő az igazi, és nem állsz még készen egy kapcsolatra.
2012. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!