Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, Lányok! Mi ti véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, Lányok! Mi ti véleményetek? Szakítsak vagy türjek? Tovább lent!

Figyelt kérdés

A barátommal együtt vagyunk 2éve.Szeretjük egymást,az az én öt,aztán ő hogy mit érez nem tudom.Első szerelem mindkettönk számára.Minden oké.Tök jól meg vagyunk,ha én türök neki,dehát ez csak természetes.

Én 3éve ismerem a barátomat.A barátomnak van egy gyerekkori nagyon nagyon nagyon jó barátnöje.Imádnak együtt lenni talál a szó,és hála Istennek ez a csaj 3évvel nagyobb.

A mi kapcsolatunk eléggé komolynak mondható.

A lány romániába költzött a szüleivel,de minden évben hazalátogatnak mert itt élnek a nagyszülei.Amikor itt van a párom teljesen másképp viselkedik és teljesen másképp viszonyul hozzám.Ilyenkor filmeznek együtt,sétálgatnak dumálnak.Le nem mondaná értem,vagyis azért hogy velem legyen semmiért.

Nem elég az én bajom hogy itt van 3 honapig,kiderül,hogy ide költözik,az az Érdre,hogy tudjon Pesten járni egyetemre.Nem mondhatom hogy folyton,de majdnem minden délelött együtt sétálgatnak,elment a könyvtárba vele,filmezgetnek,söt mostanság délután is akarnak találkozni!

És még a legjobbat nem montam el ,egymás mellett laknak.Egy tömbházban,a párom a 6.os szám alatt a lány meg az 5.ös szám alatt.Én 2utcával feljebb lakom.Rengeteget küzdöttem és türtem már a páromnak és sok mindent megtettem már a páromért.A kapcsolatunk fennmaradása érdekében!

Nem tudom hogyha megéri-e a küzdelem,szerintetek?

És baromira félek a megcsalástol,a párom folyton hangoztatja hogy nagyon szeret,egyszerüen imád én vagyok az élete.de még is egy kerek napot nem találkoztunk és ha a drága baratnöje lehivja öt délután vele megy le és nem velem,mert a multkor mikor lehivta a lány öt,ö nem tudott lemenni mert éppen nálla voltam és nem szeretné öt visszautasítani megint!

Szerintetek mit tegyek?Harcoljak vagy hadjam ott?

Megéri vagy kár a gözért?

Szerintetek megcsalna?Vagy már megtette?

Mit tegyek?

(Hozzá füzném azt is hogy a lány épp most van tul egy komoly kapcsolaton,csupán bulinzni akaró "engedd el a hajam" típus!)


2011. aug. 18. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

hááát.. szerintem épp eleget engedtél már te. mondd neki, hogy így nem fog működni a dolog, ha nem változtat, szakítás lesz. ha valóban nem változhat, akkor egy könnyet sem érdemel, hagyd a fenébe.

ideje megfordítani a dolgokat; küzdjön ő (ha akar)

2011. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"se veled se nélküled élni nem tudok.."


Ha nagyon szereted a barátodat akkor küzdj érte!


Amúgy mennyi idősek vagytok?

2011. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a hagyjam ott-gyj-vel írjuk egyébként ha közel laknak egymáshoz és nagyon jó barátok+ a csaj most van túl egy komoly kapcsolaton akkor bocs h ezt mondom de lehet hogy a barátod megcsal téged de az első válaszolónak nagyon igaza van
2011. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!