Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szakítsak vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak vele hogy ne kínozzon tovább vagy nézzem el neki ezt minden hónapban?

Figyelt kérdés
A pasimmal most leszünk 4 hónaposak de már vagy 3-szor felhozta azt a témát hogy jobb lenne neki nélkülem meg hogy néha gondol a szakításra. Nekem ő a legfontosabb és nagyon szeretem. De már nem bírom hogy ezt teszi velem. Mit tegyek? Szakítsak vele hogy ne kínozzon tovább vagy nézzem el neki ezt minden hónapban?
2011. dec. 5. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak ha nem te, akkor ő fog véget vetni. Ezt ő nyíltan vállalja.
2011. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De akkor azt nem értem hogy miért mondja hogy szeret meg hogy imád....És hogy mért nem vet véget most a kapcsolatunknak..Mért kínoz??? :(
2011. dec. 5. 21:05
 3/13 anonim ***** válasza:

Mert egy pszichopata f.sz.

És van egy rossz hírem: nem fog megváltozni.

Sajnállak amúgy, nekem is volt szerencsém hasonlóhoz.

2011. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nézd, mondani bármit lehet...Szerinted szeret valaki, aki szomorúságot okoz a másiknak?

A helyedben vennék egy nagy levegőt és én tennék pontot a végére. Ő tényleg nem fog megváltozni.

2011. dec. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Beleőrülnék ha ott kéne hagynom ...De abba duplán hogy ha ő hagyna ott engem...Nemtudom mit csinájak...
2011. dec. 5. 21:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Az ember beleőrül időnként a problémáiba...
2011. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bizony....
2011. dec. 5. 21:42
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok és mi jelenleg együtt vagyunk.

Én sem szeretnék szakítani, nem bírnám ki. :(


22 L

2011. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De én azt sem élném túl ha ő hagyna ott engem...Talán így könnyebb lenne ha én vetnék véget....
2011. dec. 5. 21:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy megoldás maradt csajok: a lobotómia. :)
2011. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!