Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak? ! Túl jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak? ! Túl jó a szívem.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy.. Eddig több sráccal is megutáltattam magam, csak hogy ő szakítson.. Ez így már nem oké szerintem... Tanácsot tudnátok adni? Sajnos túl jó szívem van, képtelen vagyok megbántani egy fiút, aki szeret engem :(
2009. ápr. 14. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Hö.

Ha már több sráccal is megutáltattad magad,akkor biztos meg is bántottad őket.Úgyhogy hagyjuk az álszent dumát,ha valami nem jó kapcsolatotokban,és nem tudjátok orvosolni,akkor szakítsál.

2009. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szakitás oka?Már nem szereted?Mert ha mondjuk ő csinált volna vmit pl megcsalt,akkor nem kéne finomkodni.
2009. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: akkor nem lennék finom..

1. válaszoló: nem durván utáltattam meg magam, csak hogy elegük legyen belőlem... de azért kszi az értelmes választ.

2009. ápr. 14. 21:07
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Megbántod akármit csinálsz.Hiszen gondolj bele elveszti a szerelmét és sérül az egója hiszen lapátra tették...A legtiszteségesebb az, hogy a szemébe mondod, hogy legyetek csak barátok. Valoszinüleg nem azt fogja mondani, hogy "jó oké"...de ha azért szakitotok mert nálad múlt el a szerelem (talán is nem is volt), mond nyugotan, hogy ő nem csinált semmi rosszat. Ha nem egy nagyra nőt ovis, nem fog haragudni rád, hiszen őszinte voltál:) Ne halogasd mert minnél tovább húzod anál rosszabb! Szoritok :)
2009. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Tudod ki válaszoljon neked,ha mindenkit leugatsz!Oldd meg a problémád,tényleg marha jó szived lehet!
2009. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a 3.nak, le kell ültetni és elmondani neki, hogy te már nem szereted. Mindenképpen személyesen beszéljétek meg, ne sms-ben, msn-en vagy ilyen gány módokon mert ez egyrészt égő rádnézve, másrészt megalázó neki.

Ja és a másik, hogy tudj neki értelmes okot felhozni a szakításra. Nehogy az legyen, hogy "mert csak". Sz*r egy helyzet de ez van. Semmi pénzért nem lennék a helyedben. :S

2009. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A 3. nincs igaza!Ez milyen duma,hogy csak barátok?Bele gondoltál ebbe a kijelentésbe?A legfájdalmasabb dolog ilyet mondani annak aki szeret téged...Na de mindegy is.Szerintem őszintén mondd el neki hogy te már nem érzel iránta szerelmet szeretnél kilépni ebből a kapcsolatból.Kész.
2009. ápr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Neked nem túl jó szíved van, hanem gyáva vagy. Nem gondolkodtál még el azon, hogy sokkal jobban megbántod így az embereket mintha egyenes lennél?
2009. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó válaszoló! Mintha a számból vetted volna ki a szót!
2009. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hiába szavaztok le minket,attól még teljesen igaz amit a 2 utolsó irt.
2009. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!